S batoletem na dovolenou. Na co nemám zapomenout?

sejti
19. led 2012

Ahoj maminky. V červnu letíme na dovolenou do Bulharska. Naší Martince bude nějakých 20 měsíců. Prosím vás o rady a tipy, na co bych neměla zapomenout. Martinka je zkušená cestovatelka, ale kdo je připraven není překvapen. Máte nějaké zkušenosti? Na letišti, v letadle, na hotelu, u moře, u bazénu. Díky Petra

kuliseks
21. čer 2019

Ja bych si predstavila vzdycky ty situace, kde budete a jak dlouho a jak to muze zvladat a cim ji zabavit.. takze na letiste na cekani vzit treba neco, co ji bavi(pastelky nebo pustit pohadku na telefonu), u bazenu taky neco, co ji zabavi pripadne.. proste zkusit se na ta mista kouknout jejima ocima.. hracky na pisek k moři atd atd

zelenaesmolda
11. srp 2019

@kuliseks
ta diskuze je stara 7 let,myslim,ze v tom Bulharsku uz davno byli :D

anezkak
11. srp 2019

😃😃 dnes ma jiz Martinka urcite trochu jinaci zajmy

kuliseks
11. srp 2019

@zelenaesmolda jo nevsimla jsem si, dekuji za Tvou reakci k memu 2 mesice staremu prispevku 😉 taky vtipne 🙂 treba to pomuze nekomu, kdo na to taky narazi pozdeji a navic se pobavi stejne jako Ty 😃 je videt, ze fakt nemas co delat, kdyz reagujes na vsechno a vsude a jeste jizlive 😃lituji Te, ale je to Tvuj zivot 😃hezky den

zelenaesmolda
11. srp 2019

@kuliseks
co je jizliveho na tom,ze je to 7 let stara diskuze a ze tam urcite uz byli?to je pouhe konstatovani faktu,hod se do klidu 🙂

kuliseks
11. srp 2019

@zelenaesmolda 😃ver mi, ze ja se Tebou hadat nehodlam jak ostatni 🙂 u me Ti psenka nepokvete, hezky den, uz nebudu reagovat a v klidu jsem, neboj