Termály na Slovensku. Máte tipy?

lpch
5. zář 2019

Hezky den, nepodelil by se nekdo o tip na pekne termalni lazne na Slovensku? Mam podminku, aby hotel byl uvnitr arealu lazni a aby tam byl bazen, kde by se mohly vyblbnout i male deti. Zatim mam tip na Besenovou, ale byla bych rada, kdybych si mohla vybrat z vice variant. Dekuju

badyr
6. zář 2019

@lpch za nás také Bešeňová, jezdíme s manželem 2x do roka, příští rok už chceme vzít i syna (bude mít 2 roky), bydlíme vždy přímo v areálu, vyžití pro děti super.

mrav
6. zář 2019

Bešeňová, Podhajska

broskvicka21
6. zář 2019

@lpch Za mě taky Bešeňová!!! 👍

lpch
autor
6. zář 2019

@badyr
@broskvicka21 dekuju za odpovedi! A kde byvate ubytovani? Rodice jezdi do hotelu Galery Thermal, coz je super krasne ubytovani, nektere pokoje maji dokonce privatni vstup do bazenu, ale pred par mesici zrusili pro ubytovane vstup zdarma do vodniho sveta, coz by pro dva dospelaky delalo za kazdy den dalsich 50 euro a to uz mi prijde hodne

bonavoxa
6. zář 2019

Rajecke Teplice.

llenka1
6. zář 2019
janulkav
6. zář 2019

jezdíme vedle do Tatranlandie a poslední den to bereme přes Bešeňovou..

anicka278
6. zář 2019

Velký Meder 👍

broskvicka21
6. zář 2019

@lpch my jsme byli ubytováni v apartmánech v Bešenový, ubytování tam nabízí každý druhý dům. Nevadilo nám dojít si pěšky do termálů, byli jsme tam pak celý den. Na Slovensku jsme navštívili Velkýeder, Tatralendii a Bešeňovou a nejvíce se nám (hlavně i dětem) líbilo v Bešenové.

badyr
6. zář 2019

@lpch ubytování máme vždy v apartmánu přímo v Gino Paradise. Mají i slevu na vstupy.

nukyna
6. zář 2019

Byli jsme v Tatralandii - moc lidí na relativně malém prostoru, Velký Meder- je tam vydet na zázemí že vzniklo před x lety a za tobogany se platí zvlášť . Za mě Vaše nové nejlepsi

nukyna
6. zář 2019

Oprava: za mě Bešeňová nejlepší

michelando
20. zář 2019

100% Bešeňová!!

lpch
autor
20. zář 2019

Nakonec jedeme do Besenove a uz se moc tesime 🙂