Znáte penzion U Draka v Třeboni?

lenulka79
10. črc 2013

Neznáte někdo tento penzion? Dle fotografií vypadá moc pěkně, spousta vyžití pro děti, dnes jsem objevila i ne příliš lichotivé recenze. Máme tam jet na dovolenou s dětmi (1, 4 roky), tak pokud znáte, prosím o vaše komentáře.

kepaja
10. črc 2013

Byli jsme tam vloni a znovu už bych tam nejela, na fotkách vše vypadá hezky, ale ve zkutečnosti penzion není moc udržovaný.

terez27
11. črc 2013

já kolem něj jezdím teď skoro denně a zvenku vypadá naprosto v pohodě...co tam má být za problém?
@lenulka79

lenulka79
autor
11. črc 2013

já doufám, že žádný problém, máme tam jet na dovolenou a náhodou jsem našla recenze, že je špatně udržovaný, někdo psal nepořádek. Dle fotek se mi moc líbí, tak jen doufám, že to tak je i v reálu 🙂

mmlenka
11. črc 2013

Byli jsme tam cca před měsícem. Záleží jak jste nároční. Nejhorší bylo, že nešel pořádně zavírat záchod v pokoji (až o několik cm), takže to bylo dost nepříjemné (měly to všechny 4 pokoje, kde naše skupina bydlela). Pak to byly spíš takové designové věci - všude až moc věcí (včetně majitelových dvou motorek přímo v penzionu), šíleně odfláklé řemeslné práce. Někdo si stěžoval, že je na jeho vkus málo vybavená kuchyň. Na víkend bych tam klidně znova jela, na týden by si to už rozmyslela kvůli tomu záchodu.

lenulka79
autor
12. črc 2013

@mmlenka Děkuji moc za info, nějak extra nároční nejsme, to by ještě šlo, pokud je tam čisto, tak to bude dobré. Mohu se ještě zeptat, jak vypadá zahrada, je tam opravdu takové vyžití pro děti jako na fotkách? A co bazén? Díky moc.

mmlenka
12. črc 2013

@lenulka79 Těch hraček tam je fakt dost - trampolína, skluzavka, pískoviště (byli jsme tam víkend po povodních, takže bylo nepoužitelné), houpací síť, domeček (ale tam si kamarádka stěžovala, že tam byl dost bordel, já tam nebyla). V bazénu jsme také nebyli, ale majitel se tam koupal, tak snad ok. Vevnitř myslím čisto je, zouvá se tam u vchodu, Vítka jsem nechala lézt po zemi. Tak snad budete spokojení.

lenulka79
autor
13. črc 2013

díky moc za odpovědi 🙂 tak to snad bude dobré 🙂

jakldana
30. pro 2013

U draka jsme byli již 2x a příští rok se zase chystáme. Neměli jsme nikdy žádný problém. Naše děti si to moc užily - super vyžití pro děti a super bazén. Už se moc těšíme. 🙂

bohemians1905
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
prdlinka
26. kvě 2015

obnovuji diskuzi, nejake aktualni zkusenosti s penzionem? je vhodny pro 1,5stare ditko?

kamilt
22. srp 2016

Dobrý den všem.

V sobotu jsme se vrátili z penzionu po týdenním pobytu se dvěma dětmi (7+4). Souhlasím s uživatelkou MMLENKA a od té doby to šlo s penzionem ještě k horšímu.
Na fotkách vše vypadá skvěle, čistě, ale těch nedodělků a odfláknutých prací je uvnitř penzionu až dost. (obrácené zárubně na dveřích u záchodu, (jdou špatně zavírat), práh v koupelně je udělaný z jednoho prkna z plovoucí podlahy, mezi spodní a vrchní skříňkou je na zdi nalepené lino (proč?), různé pokusy o design, jakože moderna, ale přitom nevkusná tapeta s kytkou a vedle nějaký kamenný obklad do koupelny, což vůbec nešlo dohromady, ale to je věc vkusu, tedy spíš nevkusu. Za postelí prach, koš si musíte vynášet sami, v mém roku za gaučem smrděla nějaká zatuchlina, televize 30 cm (budiž), lednice ve vedlejším pokoji lidem mrazila, že si ráno lámali šunku na rohlíky a v naší byla zase ráno potopa (i když byla na maximum) a dost často tam vypadávali pojistky. Pověšené prádlo po předchozích hostech skoro celý týden viselo vedle grilu. Když poslední den odjela jedna rodina, tak nastoupil "úklid" - dcery majitelů (náš odhad 12 a 10 let), otrávené, s jedním malým hadříkem a desinfekcí ve spreji, žádný kýbl, voda, nic. Tak jsme se pak ani nedivili, že to tam vypadá, jak to tam vypadá. Bazén byl první dny mléčný, protože týden předtím bylo ošklivo a aby se zase ušetřilo, tak se jistě filtrace pustila až po našem příjezdu (za tři dny už to bylo v pořádku), ty první dny se děti škrábaly a museli jsme je pokaždé sprchovat. Co nás překvapilo, že v kuchyni pro 6 rodin jsou jen DVĚ plotýnky!? Takže si tam můžete maximálně něco ohřát, ale jen když nikdo jiný nebude chtít vařit. Už jen fakt, že paní majitelka přišla ve středu (měli jsme odjíždět až v sobotu) a dožadovala se zaplacení pobytu v HOTOVOSTI nás urážela. Bylo z toho všeho cítit, co nejvíce zkásnout, co nejméně investovat a hlavně žádné služby, ať už jde o ten hloupý odpadkový koš, nebo jen vytření podlahy.
Jinak, abychom nebyli jen kritičtí, tak pro děti to tam bylo fajn, ty nevnímají tyhle běžné dospělácké nedostatky. Vyžití, trampolína, pískoviště, hračky, houpačky, skluzavka byly v pořádku, i když už některé kusy zralé na opravu. Zůstali jsme tam jen kvůli dětem, protože tam měli spoustu kamarádů, ale s manželkou bychom tam už nezůstali ani den. 1500,- Kč na den bez snídaně a žádného servisu nám přišlo dost a to se nestydí si dát před penzion ČTYŘI HVĚZDIČKY! Spíš to byl Hotel čtvrtá hvězda.
Rozhodně nedoporučuji, pouze jako zážitkový pobyt, aneb jak se nemá podnikat.

ifankka
31. srp 2020

Vytahuji. Mame jet ted na podzim na vikend s rok a pul starou dcerou.
Je to opravdu tak zle? Cetla jsem i broucich za posteli, co v noci lezli nekomu po hlave.. to uz mi prijde psycho.. a pak jsou recenze hezky, tak nevim 🙈