Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

issaga
16. únor 2009

Market no tak to je maso 😀 paradni prekvapko 😀

simonac
17. únor 2009

Dobré ránko holky, tak tady dnes zase směží, a toho sněhu co za noc napadlo, ještě, že mi povozí děda jinak bych to snad ani neutlačila 😝 , já jdu na nehty, tak aspon trochu nějaká změna

peta má dnes ve školce karneval, jde za kostlivce, má masku ikdyž on se svou váhou ji ani mít nemusí, když se vysleče je taky sama kost ☹

jinak marodům brzké uzdravení 😉 😉 😉

jo a včera jsem na vodovém dni vydržela být až do 5, pak jsem si řekla, že když kojím, tak dám aspon tvrdý sýr a jogur, takže jsem zhřešila ☹ , ale snad to tak moc neva, i tak mám za měsíc 5,6 kg dole 😉

daiquiri
17. únor 2009

Dobré ráno!
Iss, sklípek si pořádně užijte, taky se těším až budeme moct dát prcky někdy na hlídání, na druhou stranu se mi bude stýskat a budu trnout hrůzou jestli je všechno v pořádku...

Markét, tak to je nářez! A porodit trojčata přirozeně, no smekám před paní klobouk 🙂

U nás taky nasněžilo, je tu pěkná kosa, včera jsem byla s další maminkou dvojčat venku, v tom sněhu se teda jezdí pěkně blbě, ke všemu jsem byla úplně mokrá jak pořád sněžilo.

Simi, i tak je to obrovský úspěch! Já už bych asi okusovala futra 😀

Jinak čekám na tchýní, bude hlídat Páju, já jedu se strejdou s Barčou na tu audiologiii, tak nám držte palce, ať jí to konečně změří, ať nemusíme do nemocnice 😠

marrha
17. únor 2009

dobré ráno,
Leni super, že jste si sklépek užili 😵 😵 a je jasné, že Ti bylo smutno..to máme asi všechny stejné..na jednu stranu jsme rády, že vypadnem a na druhou pořád myslíme na ty naše drobečky 🙂

Verun držím palečky....at se to tentokrát povede...dej pak vědět, jak jste dopadly, ju?? 🙂

trojčátka měla i nádherné váhy....ono jí už asi nic nezbývalo než to porodit...co jsem četla, tak cítila po dvou další kontrakce a místo placenty vylezlo další dítko 😀 😀
připomín mi to, jka mi tenkrát řekli, že vidí tři hlavičky a mudr. mi řekla, že snad nebudu patřit mezi to procento, kdy je nerozpoznaný jeden plod 😝
no jen ta představ aje šílená....takhle na fotkách to vypadá nádherně tři dětičky, ale v reálu to musí být mazec 😝 😀 jsme se s manžou bavili jaké by ot bylo...jak bych chodila s něma ven..kde by jsme dali kočár (tady bych neprojela tím tankem) 😀 atd...

tady taky připadlo sněhu...je to hrůza 😝

tindra
17. únor 2009

tý jo v dnešní době a oni to nepoznali-dokážete si to představit.....nachystaný dvojkočárek,výbava pro dvě mimča-no to by nevadilo,dvě nebo tři,ale dvě postýlky...no mazec!!!!já bych se s více dětma do výtahu už nevešla 😀 mamina teda musí být pěkně statečná.
na jižní moravě taky sněhu....Herqules s těma širokýma kolama teda moc do sněhu není ☹
Leni tys byla ve sklípku(předpokládám že někde tady 😉 ) a ani ses nestavila,téda to si píšu!
Dai dej vědět jak jste dopadly

septim
17. únor 2009

Tak vas jdu po dlouhe dobe zase pozdravit. Simi gratuluji k diete, mas krasne vysledky 😉 Vsem marodum preji at jsou brzy fit 😉 iss sklipek ti zavidim , taky bych jela hned. Tak jsme dnes byly na 6mesicni prohlidce, a mame doma maleho otesanka. Adelka ma 8 600g to je silene, Anetka je proti ni uplny drbek 7 300g. Vubec nechapu kde to nabrala, protoze porad pije max.180ml mleka spise 150ml, a k obedu jen zeleninku. 😉

tindra
17. únor 2009

téda Septim,to se ti pronesou 😀 my takové váhy máme v roce,ale zase buď ráda,že tak krásně nabírají,já zuřím téměř u každého jídla,chlapečci mi dávají co proto,ale už se trošičku lepší,nebo spíš se vyměňují,teď jí líp Máťa.
Dneska jdem na Prevenar o 5,jsem zvědavá,co na to budou říkat.
Nějak dlouho spí,ale zrovna dneska nemusí...jsem chtěla aby zaspali v kočárku an vycházce,bo musím do obchodu a oni tam řádívají....

kuzelka
17. únor 2009

ahoj
téda nedokážu si představit že bych měla trojčata 😕 už tak ty dvě děti jsou až až, ale na pohled je to krásný 😵 😵 i ty míry
no tady nejsou doted co v noci nasněžilo odhrnutý chodníky, takže vůbec nevím jestli vyrazím ven, bych se udřela...

simonac
17. únor 2009

holky, od kdy jste dávaly nějaké lakrumáky, probináčky a tak, díky jo a ještě prosím o nějaký dobrý tip na autosedačky, díky 😉

simonac
17. únor 2009

mají tam být pribináčky 😀

simonac
17. únor 2009

ježíš, já su fakt už blbá, nepíše se tam náhodou tvrdé Y

gapka.h
17. únor 2009

Ahojky,

Simi-néé nepíše,máš to správně..já myslím,že jim to můžeš zkusit dát- u nás to neprošlo.

...dejte pokoj s trojčatama,mně stačí2 😉

Iss-také bych šla do sklípku,no nevím kdy my se někam dostaneme-s tím naším kojením!!!

Holky oni mi nechcou s hrnečku ani vdu ani čaj-nasají to,ale plují.Poraďte mi!!!Já už jse z toho kojení řádně znavená.Sice jsem ráda,že jsem vydržela tak dlouho,ale už by to chtělo asi jen večer....

Septim-ty máš teda obříky!!!To my měli v roce 9kg!!!

septim
17. únor 2009

gapka no ja doufam ze ted uz nabirat Adelka tak rychle nebude. ☹ Tindra to mas pravdu pronesou se uz hezky a to bydlim v dome bez vytahu 😠

kuzelka
17. únor 2009

simi já dávala jen lipánka a až od roku

gabi klid my taky jěště neumíme pít z hrnečku, taky mi to plivou...

daniellka
17. únor 2009

gabi a co jsi už všechno zkoušela?

trojčata to je fakt masakr.. a taky nechápu,že jí na to nepřišli.. vždyt mně dělali furt nějaký monitory,ultrazvuky, je to divný..to by mě asi jeblo. ale co té mamce zbývá,že jo..držím jí palce.
U nás na písek občas chodí baba,taková sympatanda,docela ve formě, má asi 4 letý trojčata a chlap od nich odešel když jim byl rok 😠

daiquiri
17. únor 2009

Téééda, Septim a já si tady říkám jaký mám cvalíky, tak na vás nemáme 😀 Hned jsem klidnější 😀

Holky, já mám takovou radost, beruška mi na té audiologii krásně vytuhla, tak jí to v klidu naměřili, já byla tak nervózní, že jsem šla raději do čekárny 🙂 Slyší dobře, do nemocnice nemusíme, na další kontrolu nás pozvou až ve třech letech 🙂

Hm, sama na tři děti, to by mi asi hráblo, někdy toho mám až až při dvou, ale to asi každá ne? Některý maminky mají depky i s jedním 😅

tindra
17. únor 2009

teď jsem se vrátila z očkování a na řadě jsou za měsíc zarděnky-kupovali jste Priorix(nebo i TetrA),nebo jste nechali tu státní?říkala,že je to tak 500,-,myslím,že plané neštovice dostat můžou,to není závažné i když v dospělosti pásový opar nic moc,manža ho měl a umíral(nemocný chlap 😀 )
Dai to je bezva,gratuluju,to je krásný,když ti dr,řekne,že už tam nemusíš,že jo.
Gabko zkus brčko 😉 prej to pomáhá,já to zkusím taky,jen co se dostanu do města s někým,abych mohla jít do skvělého détského obchodu,kam vede asi 15 schodů i monomamky se prohnou,než tam kočár vynesou

gapka.h
17. únor 2009

Kuzelka- z čeho ti pijí,z flašky??

danielka-já zkoušela čaj od Lerosu a od Hippu granulovaný ☹

dai-tak to je dobře,že je vše vpořádku.Ty máš fakt zlaté děti,oni ti pořád spí!!!Závidím 😉

Holky,tak dnes od 1h ranní do soboty budeme sami-manža jede do Rakouska na hory ☹ Nevím,jak to s nima vše zvládnu...sama se necítm ☹ ☹

simonac
17. únor 2009

ahoj holky,

gabčo - já jim dávám čajík normálně z flašek, ale asi 14 dní jsem to vždy ráno uvařila a večer vylila,než pochopili co s tím, když tak to tak zkoušej s tím pítkem 😉

septim - to máš, ale pěkně velké dětičky 😉

dnes tady fučel šílený větr, fuj to bylla zima ☹

marrha
17. únor 2009

ahojky...holky tady pořád chumelí a chumelí ale to jsou někdy takové chumelenice a fučí...fakt už hrůza.... 😝

ten sníh už nemá ani to svoje kouzlo aspon pro mě 😀
Septim..krásné váhy 😵 ...jsem koukala kolik měli naši v půl roce a Krista 8,80kg a Davídos 8,40 😀 ..prostě krásně prospívá 🙂

Marti já měla to očkování jen státní 🙂 nechtěla jsme to placené...a ani moje mudra toho není zastáncem.... 😀

Dani mamča je z mamča je z RaKOUSKA..holky se jí tma ptly, jestli tm není UTZ..a že prý je...ale asi jí ho endělali tak často jako nám tady...já teda osobně měla UTZ každou poradnu 🙂

egrzuz
17. únor 2009

Holky tady napadlo sněhu, to je šílený. Ještě jsou všude uzavírky kvůli tomu mistorvství 😒

Dneska jsme byly s kámoškou v dětském koutku a dvě děti se tam tak surově servaly, to bylo hnusný. Doufám, že ty naše děti nebudou takové agresivní. Normálně se rvaly do obličeje, holčička měla poškrábaný tváře do krve a klukovi málem ukousla malíček. 😖

Gabi, neboj, to zvládneš bez taťky. Uvidíš. 😉 🙂

Tak torjčata, to je mazec a vůbec , když to mamina nevěděla, já bych se zbláznila.

My bojujeme taky s pitím. Koupila jsem jim od Nuku lahvičku s pítkem a to jim jde. Avet u nás nehrozí

marrha
17. únor 2009

Zuzi ježíši..a jak staré děti??? a co jejich maminky??? 😕 proč je neodtrhly....to je síla...doufám, že naši taky nebudou agresoři 😝

egrzuz
17. únor 2009

Markét, chlapečkovi byly 3roky a ta holčička si myslím, že byla tak o rok starší. No bylo to fakt šílený. Maminky je odtrhly, ale i tak se servaly ☹ Tý jo, já jsem z toho fakt špatná ještě teď. No ty maminky byly takové, že to ty děti vidí určitě doma

marrha
17. únor 2009

Zuzi se ti endivím..na mně tohle taky špatně působí....ještě, že z toho tvojí bobci nemají rozum...to je hrůza... 😔

to je nevýhoda těch center..nemůžeme si vybrat s kým tam budem 😔

egrzuz
17. únor 2009

No Jaroušek chudák začal staršně brečet, když to viděl, tak jsem ho rychle vzala k sobě i Kristýnku a oblékla je a šla domů. Nebyla bych tam s takovýma agresorama ☹

daniellka
17. únor 2009

zuzi - kluci se mi taky bijou,koušou apod. a doma to nevidí 😀 To tak prostě bývá,že se děti perou,akorát to musí být s mírou 😎

gabi - já jsem to nějak blbě pochopila, ty máš problém ,že děti nepijou nebo že nepijou z hrníčků?

issaga
17. únor 2009

bry vecer 🙂

tak u nas je taky snehu... ale mne se to libi 😅 sla jsem s holkama dnes na prochajdu bez kocaru a bylo to teda maso 😀 Kacenka jak ji to neslo dobre chodit v tom neprohrnutem snehu, tak spadla hned pri prvnich kruccich az mela snih i na obliceji a to byl cirkus... pak uz se chtela jen nest. no a Barunka si porad opakovala "ťap ťap" a tapala si snehem spokojene - tak jsme to zvladly, byla to prochazecka jen kratka, ale prijemna.

manza me dnes prekvapil kytkou k narozkam 🙂 tak mi udelal radost - Dai ty mas zitra, ze? tak vsechno neeeeej! 🙂

simonac
18. únor 2009

Dobré ránko holky, tak u nás nos opět katastrofa, Kristýnce snad roste aspon 5 zubů naráz, pořád plakala, děs!!!! 😝

tady je minus 4 a sněží, fuj, to zase bude prochajda ☹

veru, isaa - vše nej k narozkám, kolik Vám je maminky, já vím, že už to tu šlo, ale nechce se mi to hledat, já jsem asi jedna z nejstarších, bude mi 34 😝

zuzu - tak jak něco bude nafoceno písnu, ju? mrknu a určitě koupím,,jsem hrozná útrata 😉

daiquiri
18. únor 2009

Dobré ráno 🙂

Gabi, ale ona včera Baru od 6:15 vzhůru a neusla kromě asi deseti minut v autě, takže by bylo na pováženou, aby na té audiologii ve 12:30 v postýlce nevytuhla. Pája doma prý /hlídala tchýně/ spal hodinu a půl, ven jsme jít nestihli a odpoledne neusli ani jeden. Takže Baru za celý den spala všehovšudy přerušovaně sotva 45 minut a Páju tu hoďku a půl. Večer se jim nechtělo usnout jak byli přetažený.
Dneska snad zajedeme klasický režim....

Iss, vééliká gratulace k narozkám, hlavně zdravíčko pro celou rodinku, taky hromadu lásky a ať ti dětičky i manža dělají jen samé radosti 😉 Jojo, já až zítra 😉

Simi, díky za předčasné přáníčko 😀 😀 😀 No já už budu zítra 32 zim stará 😠

daiquiri
18. únor 2009

Ještě tady z posledně zanikl můj dotaz, možná byl hloupej, ale ptám se znovu 😉 Zbyla mi namixovaná mrkvička s bramborem, hodila jsem to do mrazáku, někde jsem slyšela, že se brambor nemá mrazit....Vadí to?
Díky