Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

daniellka
22. srp 2008

ahoj holky, pár dní jsem se tu neukázala,asi ani nebududočítat,není čas a síla..

Je něco nového?? Máte se?? 🙂

simonac
22. srp 2008

dobrou , jsem hotová, už aby se mi ti dovolenkáři vrátili 😉

simonac
23. srp 2008

ahoj holky žijete některá?? 😉

daniellka
23. srp 2008

já jo.zatím 😀 😎 . Rodinka ti odjela na dovču? Kampak jeli? 🙂

tindra
23. srp 2008

Kuželko,já místo nošení na rukách mám starší klokanku z MMB,abych měla ruce na zamykání a otvírání dveří 😉
jinak náš táta zase zlobí a já si to dneska vylila na klukách,vůbec nechtěli snídat a mamince hned po ránu ruply nervy....tak jim teď vařím nejoblíbenější jídlo na oběd,snad si to u nich vyžehlím 🙂 Dneska je u nás pěkně hnusně,tak asi je to i tím počasím.
Viděli ste tu maminu co má sedmerčata?a prej od 1,5do3kg 😲 myslíte,že jí narostou ještě nějaké páry rukou?

kuzelka
23. srp 2008

Ahojky 🙂
musím se s Vámi podělit: tatínek měl včera zase skvělý nápad, byli jsme na procházce a koupili si zmrzlinu. Samozřejmě manžu napadlo dát dětem tu zmrzku ochutnat 😅 no a jak to dopadlo? Zmrzka mu vypadla z kornoutu přímo na nové krásné lacláčky od Kubíka 😝 😀
tindro klokanky máme taky, ale než bych se do ní a dítě nasoukala a pak vyskoukala - to by byla věčnost 😀 😀

kuzelka
23. srp 2008

jo a sedmerčata jsem viděla a vůbec vůbec vůbec si to nedokážu představit!!!!! Kde se do ní vůbec tšch 7 dětí vešlo???? A že je vůbec donosila do 8 měsíce????
Prostě nechápu!!!!

simonac
23. srp 2008

danielko...jsou v Chorvatsku, já se doma ale taky docela rekrejuju, sice jsem na ně sama, ale nikdo nás neruší, když usnem...nemusím se starat o další dva chlapi, ale to víš, smutno mi už je 😉 , ale zítra nebo v po ráno se mají vrátit tak už je to za pár 🙂
hlavně aby jeli opatrně a dobře dojeli 🙂

tindro...já ji neviděla, jen mi o tom říkala tchýně, a prý už má doma 3, tak to musí být paráda 😉

gapka.h
23. srp 2008

Ahojky,tak výlet se vydařil,akorát dostat se s kočárkem všude-to prostě nejde....V autě to prospali.Těch 7 dětí-nechápu,kde to měla a jak to bude dělat ☹ ☹
Holky,chodila jste nebo chodíte některá s dvojkama plavat do bazénu s instruktorkou???Jestli jo,napište,jak jste to zvládali a jestli jste byli spokojené.Díky
Dnes jdem na padesátiny-já tam jdu jen na skok a pak za prckama-vůbec se mi tam nechce 😠 😠
Lepšíme se ve spaní v noci-musím se pochlubit-jen2-3kojení,to je u nás úspěch!!!Jinak v kočárku venku se jim líbí-vydrží max.3,5-4h bez kojení a se zastávkou i déle-horší je to doma 🙂
mějte se

simonac
23. srp 2008

ahojky holky, poradte co delat s Kristýnkou - cumel, nechce, ruku si narve až do krku - nejlépe obě a hlavně před usínáním v kočárku řve a řve a řve!!! úplný ječák - děs, vzbudí se za půl hodky a zase -řev a řev a řev ☹

simonac
24. srp 2008

dobré ránko holky, tak to vypadá, že jsem tu zase sama, sama si popřeju dobrou noc i dobré ráno 😉

asi jsem tu jediný závislák, co? 🙂

gapka.h
24. srp 2008

Dobré ráno,jsem tu taky.... 🙂 Simčo-
Tak jak jste zvládli noc?My nic moc,přechválila jsem je ☹
Teď čučí na mě a táta vysává,půjdou ven a já pokračovat v žehlení 😝
Snad se tu někdo z holek objeví papa 🙂

daniellka
24. srp 2008

heizkou neděli přeji 🙂

simi- tak užmáš rodinku zpátky? 🙂 Já, když mi manžel odjede, tak si taky užívám ten klídek. ale na druhou stranu jsem zas na ty děti celý dny sama a to taky není pravý ořechový.. 😒

Zkus Kristýnce nějaký kousátko dát.. 😉

simonac
24. srp 2008

tdy opravdu nikdo není, haloooooooooooo kde jste kdo? ☹

marrha
24. srp 2008

Ahoj holky..

Gapko..neboj bude určitě líp 🙂

Simon co kluky už máš doma??a co kristýnka už je líp??

dvojmama
24. srp 2008

Ahojky 🙂
Jsme se vrátili z chaty, tak jdu povybalovat a nevím jestli dočtu, je toho moooc.

Doufám, že se máte dobře 😉 Zatím papa

gapka.h
24. srp 2008

dvojmama-tak jak bylo?Jak jste to zvládli vy a hlavně děti?A co příkrmy,papkají?Nám to jde pěkně,zatím 🙂
Já tě obdivuji,nevím,jestli bych teď s klukama jela,v pátek jsme s nima byli v ZOO a stačilo.Jak zvládli cestu?

dvojmama
24. srp 2008

gapko: bylo to super, o děti byl velký zájem, takže já měla volno. Dvojčata byla nejprve vyjevena z takového množství lidí, ale zvykli si rychle a dneska vyžadovali to nošení a zájem, který měli tam. To bude náročné, zase je navyknout na normální režim. Cestu taky zvládli, spinkali.
Příkrmy nám jedou jenom občas, ty první moc nejely, ale postupně se zdokonalujeme. Dneska jsem objednala jídelní židličky, takže krmení půjde jedna báseň 😀 😵

elis.1
24. srp 2008

🙂 🙂 🙂 holčičky, tak mám za sebou svatbu, jsem k.o., vše bylo báječné a posílám odkázek, kam budu postupně házet fotečky, dodělala jsem i album příprav, je tam výzdoba, vše.....fotografka dodá ty naše - svatební příští týen, tak uvidíme, papa a dobrou všem dvojmimískům 🙂
http://www.beremese.cz/album/myalbums.php

elis.1
24. srp 2008

sorry asi bude těch chyb víc holky tak promiňte..tohle jsou správný odkazy...

tady budou postupně svatební fotky
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

a tady je výzdoba a příprava až do finále

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

elis.1
24. srp 2008

ježíší.... holky, já jsem fakt hotová... a to se mi ještě celej popis svatebního dne smazal a psala jsem to znovu.... 😠 😠 😠
tohle je snad už dobře!!!!!!
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...
Svatba a vše kolem - Beremese.czhttp://www.beremese.cz/album/album.p...

simonac
25. srp 2008

dobré ránko holky,

dvojmamko...jaké jsi objednala židličky??

elis ...jdu mrknout na fotky 😉

tindra
25. srp 2008

Elis HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!!!!!!!!!!!fotky krásný, už se těším na fotečky vašich princezen 🙂 Ať vám vyjde vše, co si přejete 😅 😉

tindra
25. srp 2008

Holky, já jak to od Elis četla,hned bych se vdávala znovu.... 😀
Můžete mi některá prosím říct,jestli jste jedli nebo jíte vitamín B Pyridoxin?Luky už ho jíst nemá,ale Máťa pořád ano,ale už na to občas i zapomínám 🤐 vadí to?
Dvojmamko,tak ať přechod do starých kolejí zvládnete co nejdřív a dětičky ať to zvládnou na jedničku a moc nezlobí 🙂
Simi,já jsem taky tady závislák,neboj,jen o víkendu jsem uklidila noťas 😉 našemu Martínkovi pomáhá plinka,taky nechtěl nikdy dudlika,jen ho ze srandy pořád bere Lukymu a dělá,že si ho strká do pusy,což je sice sranda,ale ne když Luky zaspí a tohle ho probudí 😠 Hodím mu plinu přes hlavu a je klid.No a ještě mi poradili něco na "čtení",takže od mala jezdíme s barevnýma dětskýma kapesníčkama a ty žmuchlají a strkají do pusy,že je občas můžu ždímat,ale v kočárku je to hrozně uklidňovalo.Teď nám ale ze sporťáku ulítávají,takže máme po čtení.

gapka.h
25. srp 2008

Ahojky,
Elis-přeji hodně štěstí a ať Vám vše vyjde.Byla jsi šikulka 🙂 😀 -fotečky pěkné.Klidně bych si ten den také zopákla-my budeme mít tedˇ13.září výročí 5let*utíká to 😉
Tindra-my užíváme kysl.listovou i B Pyrid.-já to také nedávám. pravidelně.Doktorka říkala,že stačí půl tablety třikrát týdně 😉 Už jsou větší....
Simca-tak jak hoši?Dorazili vpořádku?Tak už jste opět všichni
Jinak už jsme opět sami,taťka už má po dovolené a opět práce.... ☹

Hezký den

dvojmama
25. srp 2008

Pěkné ráno 🙂
elis: čááááu 😀 už jsem ti psala 😉

simi: objednávala jsem Inglesiny: http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=356203

simonac
25. srp 2008

tindto ...díky za radu, zkusíme tu plenku 😉

Gabčo ...už dorazili, je to tu jak po bombě, tchyně si vzala prcky a já rychle, rychle něco poklidit ☹

dvojmamko --židličky jsou super, ale 11.000,--za dvě jídelní židličky bych si asi neprosadila ☹

kuzelka
25. srp 2008

Hezké odpoledne
elis- gratujuju, hodně štěstí 🙂

issaga
25. srp 2008

ahoj holky,

elis gratuluju, taky bych si to zopakla 😀

mne se budi po obede mrnata, tak se jim jdu venovat. pekne odpoledne vsem 😎

tindra
25. srp 2008

tý jo,ty židličky super,jsem zvědavá,jak si je budeš pochvalovat,písni co na to Vikýsci 😉
Kuželko,že jste dávali dětem chutnat zmrzlinu,nemáš strach ze salmonely?samo,že ju děti určitě nejedly,já jen,že mi moje sestra( a zdravotní sestra 😉 )teď vykládala ten příběh jak dal děda olíznout prsty od grilované makrely vnoučkovi a ten na salmonelu umřel a děda ježel na Jipce.Fuj.Hnusný že jo.Promiňte ale já to musela napsat 😔 Já jí taky vždycky nadám,když něco takového vytáhne.Strašná kombinace-starší,zkušená jednomamka a zdravotní sestra 😉 furt by jen poučovaly,ale člověk není chobotnice,aby naše duopoklady uhlídal