Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

tindra
17. říj 2008

Holky buďte rády za takové tchyně,ta moje se po operaci Martínka ani nezeptala,jestli třeba nechcu povozit Lukyho,když Martínek nemohl ven.....ještě že mám mamku důchodkyni,že s ním jezdila,jinak by chudáček nechodil ven ani on ☹
Taky se maluju skoro každé ráno,beru to jako součást ranní hyg.v koupelně,a nehty mám naštěstí kvalitní svoje,jen vlasy mi tím kojením nějak zřídly.
Lukášek stále nechce prso,tak to znamená,že se asi odstavil natrvalo,že jo 😢 ale odstříkané mlíčkovypije.Jen když se k tomu prsu přiblíží,začne strašně plakat...a já skoro s ním 😢 😢

simonac
17. říj 2008

halo, kde jste někdo??? ☹

tak u nás byl dnes fakt šrumec - v jeden okamžik nás tady bylo 16, jsem fakt K.O

daniellka
17. říj 2008

já tu jsem,ale zas musím jít,Alex mipláčev posteli..

teda to musel býtpěknejšrumec,hlavněžeto máš za sebou,dej si nohy nastůl a relaxuj 🙂

kuzelka
17. říj 2008

tak u nás už se spí 😉
manža jde zas zítra do práce tak tu budu opět sama ☹ , co se dá dělat penízky jsou holt potřeba
tindro zkoušej to třeba se ještě chytne, a když ne tak mu dáš svoje mlíčko z láhve 😉

simonac
17. říj 2008

dani .. to víš, že dám, ale až to tady uspím, dám si pohárek burčáku... 😀 😀 😀 😀

kuželko ... a co dělá tvůj, že chodí na noční?? ☹

kuzelka
17. říj 2008

simi - pracuje v automobilce, mají tam třísměnný provoz 😒 lae ty soboty jsou spíš pro přilepšení

daniellka
17. říj 2008

simi-na zdraví!! taky už pocucávám burčák 🙂

tindra
17. říj 2008

teda vy ale umíte dělat chutě 😀 že bych si otevřela lahvinku jak odsaju?Manža zase někde paří,ani se nenamáhal přijít na koupání,no co se dá dělat.
Dani 19.15 už v postýlkách?V kolik chodíte spinkat?Brzo?a vstáváte taky brzo?My chodíme spát v 8 a vstáváme mezi 5 a 6 ☹
Simi ještě žiješ?Já mít v bytě 16 lidí+my,tak všichni stojíme a nemůžem se pohnout 😀 to tě obdivuju,jak jsi to zvládla,že ještě máš čas sem na nás juknout
Kuželko já to zkouším,ale on mě vážně nechce,asi mě nemá rád 😢 😢 😢

kuzelka
17. říj 2008

tindro to víš že tě má rád (musí 😀 )
s tím spaním jsme to měli podobně, ale ted je dávám dřív kolem 19:30 a vstáváme jak kdy, většinou kolem 6:30 (samozřejmě máme spoustu vyjímek od 5:30 až do 7:00, ale těch 7:00 bylo jen jednou 😀 )

tindra
17. říj 2008

jo ještě k těm kalendářům,jak jsem dávala ten odkaz,tak to je pro ty,co mají trošku větší děti než my,píší si tam do kolonek úkoly a kroužky,aby na to třeba táta nezapomněl 😉 a ten tvůrčí,tam sou jen měsíce a číslice a musí si ho každý domalovat sám.Neteřím sou 6 a 8 roků,hraček mají plný pokoj,nečtou,tak nevím co jim dávat,tak tohle by je třeba mohlo zaujmout

simonac
18. říj 2008

Dobré ránko holky,

kači, kde je nějaký noční přízpěvek??

holky, dnes byla fakt děsná noc - kojila jsem co 1,5 děs, jsem fakt K.O , přes den pijí co 4 hodky a v noci? ani nemluvit, tak ještě jse nebyla volit, tak honem uvařit oběd a vyrazit k volbám, dnes mě tady tady čeká asi kilometrová hromada prádla na žehlení 😒

jinak vypadá to na sluníčkový den, tak si ho všichni pěkně užijte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

egrzuz
18. říj 2008

Ahoj holky, u nás taky šílená noc 😒 chodila jsme k nim opět každou hodinu ☹

Simi, já žehlila včera večer asi 2,5h, nějak se mi do toho nechtělo a udělala se mi tam barikáda 😀

Tindra vy chodíte spát tak pozdě? 😲 U nás se chodí kolem 19h a ráno vyčihují oba v 7 😉 🙂

Holky, která máte ty skákací zvířátka, taky tak divně smrdí??? Já je koupila na MMB a je to jako napuštěný naftou nebo čím, tak je vracím 😕 bojím bojím , aby to děti olizovaly, zdá se mi to divný, takže vánoční dárek nebude 😔

Kuzelko v automobilce to musí být masakr ☹

Tindro, tak budeš odsávat? Kačka taky odsáhá, hlavně , že máte mlíčko ,holky.

simonac
18. říj 2008

zuzu -to já budu užehlit aspon 4 hodiny 😠 😠

u nás se uspává od půl 8, kristýnka spí většinou kolem 8, ale Martas, to je partizán, ten usíná tak kolem půl10 až 10 😖

holky byly jste volit??

egrzuz
18. říj 2008

Jééé kolem 10 😲 , no to bych se zbláznila po celým dnu. To mi usínaly, když jim byly 2-3měsíce.
Faktem, je, že Kristýnka někdy taky usne až třeba ve 20h, jak kdy 😉 🙂
A jak ti spí během dne? U nás se spí 30min dopoledne a hodinu odpoledne.

Volit půjdu dneska 😉 🙂

simonac
18. říj 2008

dopoledne tak hodku a půl, odpoledne tak hodku, jak kdy a většinou jen venku na prochajdě, doma max. 20 min a většinou je Kristýnka ☹

daniellka
18. říj 2008

čaute babule!
dneska bude krááásně,ale zima 🙂 Nabalím hošany a půjdem odpo někam ven 😉

tindra - dávám kluky do postele po půl sedmé až v sedm. Dřívjsem je taky dávala tak o půl8,v 8,byli už přetažení,nemohli usnout,budili se hrozně brzo. Dávám je ted dřív,hned jak vidím,žeuž jsouutahaní a mnou si očička a paráda. Usnou sami,bez problémů a spí do půl 7.
Jak u mnohých mamin u nás zatím platí paradoxně topravidlo,že čím později mi usnou,o to dřívse vzbudí 😒 .

zuzi - jo,tyzvířátka mi došly,alenenafouknutý,to nafouknu někde asi na benzínce. Smrdí taky,ale já tomu vůbec nepřikládala nějakej význam,je to nová guma,to vždycky trošku smrdí,ne? určitě to vyčuchne.nějak hrozný mi to nepřipadalo..Uvidím..

simi - nejdu volit. pardon,vím,že bych měla,ale prostě není jak,kdy,s dětma se tam nepotáhnu.. 😒 Holt tomusí odvolit ti co to nemají tak složitý.Manža je fuč,pak mi děti spí,no neřeším to..

egrzuz
18. říj 2008

Tak u nás je větší spáč Jaroušek 😀 😀 😀

tindra
18. říj 2008

taky ty volby asi nestihnu,nevím do kolika dnes sou,no jak se vypravím na procházku,půjdu se tam juknout,jestli mají přístup pro vozíčkáře a nás ale je to ve škole na základce,takže asi smůla.
zuzi odsávám,ale stejně toho mlíka mám jaksi málo,divný,že by už zase blba odsávačka?

kuzelka
18. říj 2008

Ahoj, já dneska v noci taky furt vstávala 😒
no volit asi půjdu, měla bych 🙄 😝 ikdyž nevím jestli to k něčwmu bude 😠

gapka.h
18. říj 2008

Ahojky,
tak mi včera byli i s prckama na výletě-u sestřenice v Zahnašovicích,pak ve Zlíně u meka,na kafíčku a ještě jsme prošli i obchůdky.Kluci byli v poho...Za to dnes-mě začíná bolet v krku a Kuba má 38,9-je hotoví....To bude noc.
Holky,co dáváte na horečku??Já mám panadol v sirupu.Mám podezření,že to budou zuby.. 😉 😉
takže zítra půjde plavat táta s Ondrou...
Simi-volit jsem na konec byla,ale také nevím jestli to k něčemu bude!! 😒 😒
Kaci-jé,divadlo,hned bych šla...My máme koupené předplatné do Slováckého divadla,dala jsem to manžovi jako dárek na Vánoce...Já chodím ráda,ale teď s tím kojením to nejde,máme představení vždy na 19h.Ale ty určitě běž... 🙂 🙂 Já doufám,že po Novém roku začneme chodit.Slovácké divadlo má super obsazení,jsou tam mladí herci...
A stím oblečením-udělej si rados itak-kila půjdou dolů.jak ti začnou lítat 😀 😀
Tak teď má ještě dojít návštěva a pak se vrátí manža s fotbalu...Jsem zvědavá,jaká bude noc...
zatím pa

simonac
18. říj 2008

ahojky holky, tak já jsem právě dožehlila, žehlila jsem 3,5 hodiny, jsem vyřízená a když vidím kolik toho prádla už je zase ve špině, tak se mi chce brečet, jsem fakt unavená.... a ten prach všude kolem, jak to holky řešíte??? stíháte? ☹

daniellka
18. říj 2008

simi - jak kdy..na žehlení prdím,jen to nejnutnější a manža si svý trička taky často vyžehlí sám..
Jinak zrovna dneska jsem šůrovala byt jak na Vánoce,už to chtělo. Všichni chlapi chrněli a já lítala s hadrem,jako v Arábii 😀

gapka - super je Nurofen v sirupu. Panadol mi občas málo zabral nebo vůbec,Nurofen byl vždycky jistotka 🙂
Tak snad neomarodíš,dej si frťánka na vypálení červa 😉

dneska bylo náádherně,odpo jsme byli u našich na chatě,kráása..Já tu zimu nepřežiju,dva dny jsem bez slunka a je ze mě hroznej morous.

No nic,jdu borcům udělat nějakou véču..

egrzuz
18. říj 2008

Danielko, nám přišla ty zvířátka taky vyfouknutá, ale to je fakt šílený smrad, mám je 3týdny a vůbec to nevyčuchlo. Guma smrdí, ale tohle je fakt jako něčím napuštěný.Není to klasický smrad gumy. Kde jsi je kupovala?

Simi, já včera žehlila a dneska jsem prala další 4pračky ☹
Děti odpoledne 1,5h spaly venku na terase, tak jsem se pustila do úklidu 😉 no nestihla jsem všechno, ale půlku mám 😉 🙂

Nám taky nurofen pomáhá víc, je myslím silnější. Ale po očkování jsem dávala jen panadol. Ten je na horečku, ale bolest prý tolik netlumí, to tlumí právě nurofen,......... rady z lékárny 😀

Holky máme doma zubáka, Jaroušk má 2zuby nahoře, alespoň v něčem je před ségrou 😉 😀 Je jako zajím 2nahoře, 2dole 😀 😀 😀

Tindro, já odsávala míň a míň, až nebylo do týdne nic ☹

gapka.h
18. říj 2008

Tak teplota trochu klesá,uvidíme ráno,ale šahám na horní dásně-asi tam něco bude... 😝
no a já ... uvidím...
Danielka-to máš super manžu,že si vyžehlí-ten můj mi pomůže hodně-ale žehlička nehrozí!!! 😉 😉

ten Nurofen-koupím-dík za info...

jo a s tím prádlem-uvažujeme o sušičce 😉 😉 O prachu ani nemluvím,potřebovala bych generální úklid!!!

papa už mi to spí 😝

gapka.h
19. říj 2008

Tak holky,kde jste???? ☹ ☹

Dobré ránko,tak jsem doma s Kubou,manža šli plavat 😉 Noc hrůza,ale Kuba už to má dole-dvakrát šílený průjem-takže čekám každným dnem zoubek 😀 😀 Já nic moc,krk bolí!!!
Nevím,co dělají miminy s jedním dítkem-přímo se nudím-to je pohodička 😀 😀

Manža půjde ven a já půjdu žehlit... ☹ ☹

zatím hezký den

simonac
19. říj 2008

ahojky holky,

já mám dnes v plánu prach - není utíraný už ani nepamatuju, nejstaršího si bere děda, prcky manža - doufám, že se probudí, byl pařit a došel ve dvě a na oběd jdeme k tchýni 😉

gapko -jaké byly báleše? nechceš zkusit ty moje homeopatika na ten krk mi dost pomáhají 😉

halkac
autor
19. říj 2008

Ahojdá, dobré ránko!

Já se dnes vyspala v klidu 😵 😵 😵 Manžel si prcky vzal v půl sedmé do obýváku a já spala do 7,45. Pak jsem je slyšela, jak vedle výskají, tak jsem tedy vstala 😀 Včera měl poprvé celý den na starosti děti David - byl s nimi sice doma, takže jsem sem tam pomohla, ale jinak jsem se věnovala úklidu. Mám to tu vypíglované jako dlouho ne...Dokonce jsem ostříhala i muškáty, přesadila nějakou kytku...Akorát okna a žehlení mě ještě čekají 😠

Snažím se na MMB sehnat body v 80 a absolutně není žádná pořádná nabídka 😲 V jiných velikostech bych si vybrala alespoň třicet kousků a tady v té osmdsátce nic....Chjooo, jak to?

A sušička je můj sen!!!Přeju si ji ke 30tinám🙂 A manža se už začíná vyptávat, jak bych si ji představovala, tak doufám, že na ni začíná šetřit 😎

Zuzi, my chceme vidět zubouše Jarouška! Vyfotit a hodit na web - nejlépe dnes!!! My jsme furt bez zubů🙂 Jo a zvířátko nám taky smrdí, ale neřešila jsem to - nafoukneme je na Vánoce a necháme vyčichnout...

Gapko, ať je brzy lépe!Tobě i Kubíčkovi!

Simi, já jdu žehlit dnes a zase si říkám: vykašlu se na to, většinu věcí poskládám (hlavně dětské)...no už se vidím. Nakonec si řeknu, že to přejedu alespoň zvrchu 😀 😀 😀 Proto chci tu sušičku, prý se pak věci nemusí žehlit!

egrzuz
19. říj 2008

Když já se Kači bojím čím je to napuštěné, fakt se to nedá čuchat 😒
Zoubky se pokusíme nafotiti, ale nevím nevím. 😉 🙂

Jo a pujč nám taky Davida, já mu přidám další 2děti 😉

Koupila jsem bodýčka už nové, protože fakt žádné nejsou. Je asi hodně dětí,které nosí 80 😀 😀 😀

simonac
19. říj 2008

tak holky, už jsem je všechny vypakovala ven a jdu na to, jen jsem ted zjistila , že kromě utíráná prachu musím taky stihnout vyklidit aspon jednu velkou skřín na chodbě je jich tam 5 a pokusit se najít španělskou deku po petříkovi at ji můžeme dát martovi, ach jo, tady je fakt takový b....., to ani není možné 😠

gapka.h
19. říj 2008

Ahojky,tak manža to v plavání zvládl-byl pochválen 😀 😀

Já měla dopol.návštěvu-takže jsem nic neudělala.Ale odpol. je má mamka-tak půjdu žehlit a uklidit-máme tu ..... ☹ ☹

Simi-bálešky jsou dobrý,ale necítím pravou stranu krku,hrozně se mi polyká ☹ ☹ Zkusím prva mé homeopatika ,pak bych ti řekla...

holky,nám asi opravdu rostou ty zoubky,ale ty nálady dětí-moje nervy... ☹ ☹

Kaci-také už se těším na tu sušičku,pak ti písnu..Kdy máč 30??,Já příští rok v dubnu 🙂

tak zatím pa