Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

lenulinka21
25. led 2011

Ahoj HOLKY 🙂
Tak my máme zimní bundy 86 mají je dobré takže příští rok
je budou mít zřejmě malé 😅 KLUCI měli na 18 měs KO 12,5 kg a 11kg výška 88cm a 84cm 😀
Jsme prý velicí jak dvouleté děti 😅 😅

luzza
25. led 2011

leni, tak my byli v 18 měs.ještě vyšší 😀 😀 😀 😀

lenulinka21
25. led 2011

jinak všude už nám otvírají dveře 😀 a Pavlík začal pomalu chodit na nočník 🙂
A jejich oblíbená šinnost je hopnit se kolem stolu nebo postýlky a schovávat se jeden druhému 😀
V SO jdeme na MEGA oslavu strejda má 60-sátku tak jsem klukům koupila moderní košile
at je vynosí i jen tak 🙂

lenulinka21
25. led 2011

@luzza tak to Elinka a Nelinka už musí vypadat jak školičkové
děti 😀 😀 myslím že by mezi ně zapadly

luzza
25. led 2011

krmení zvěře v naší ulici 🙂

myska77
25. led 2011

@luzza Ty Tvoje cacorky zajistuji pravidelny rezim tem zviratkum, jsou bozi 😀
@lenulinka21 Pavlik je sikula 😵

luzza
25. led 2011

mysi, je to skoro denně 😀 😀 😀 piškoty pro psy, rohlíky pro koně, ještě drobíme zbytky slepicím a králíkům cpeme jabka 😅

jankatr
autor
25. led 2011

@luzza ta fotokoláž nemá chybu - je vidět že vám ty holky rozhodně nikde nevyměnily 😀 😀 😀 A s těma zvířátkama to máte super 🙂 tady u nás máme jen ty psy a ty ještě tak akorát pro zlost - i když oni za to nemůžou že mají za páníčky ingnoranty kterým je za těžko po nich to ho...o sebrat 😠 😠 😠 a člověk aby se pak bál ty děcka vůbec pustit ťapat samotný 🙄 🙄 🙄

luzza
25. led 2011

@jankatr úplně tě chápu 🙄 když sme bydleli v paneláku, Domča šlápl do každýho ho...a že jich kolem bylo 😒 ono se to na tý vesnici nějak líp ztratí 😅
no jo, Nela to chudák odnesla 😀 😀 všichni jirkovi příbuzní se tomu smějou 😀 mě to zas tak nepřijde, jak ji mám furt na očích..
jinak-už bereme ten ritalin a je to vážně zázrak 😅 😅 2.února jdem na neurologii na kontrolu, tak jim musím poděkovat, že nám vyměnili dítě 😅 😅 i škola se strašně zlepšila (ale to může být náhoda)

luzza
25. led 2011

teda škola né 😉 ale známky 😀

lenulinka21
26. led 2011

@jankatr jj plně s tebou souhlasííím 😠 😠 tady na sídlišti je to taky tak hl. když opadl
sníh tak to vše VYLEZLO 😠
@luzza tedy holkám JE co závidět 🙂 😉 to krmení zvířátek... jj tady u nás, aby to nebylo naopak
děti na vodítku a puštění psi 😀 😀

jankatr
autor
26. led 2011

@luzza ono ne že by se to tam líp ztratilo - ale každej tam má psa na dvorku a nemá potřebu ho vodit vys...t na náves. A ten svůj dvorek si uklidí. Navíc tady je spousta lidí kterým je zatěžko s tím psem dojít někam kus dál, i když cca 0,5 km od baráku je tu přímo "psí loučka" ale to vyloženě vidíš jak vylezou před barák počkaj až se pes vytento a jdou zas domů.
Na ten ritalin jsem fakt zvědavá - my ho měli mít už od prosince, ale prej měli nějakej výpadek - že se měnil výrobce a předávali si licenci nebo co takže v lékárnách chybí. Vy jste s tím teď neměli nějakou potíž se sháněním?

adrosek
26. led 2011

-ahojík mamky,přeji hezký den všem
-unás zase napadlo sněhu teda taky,takže budeme mít o zábavu postaráno s odhrnováním,alespon se zabavíme dopoledne a holky taky
-jinak luzza ty fotky jsou úžasné,holky jsou šikulky a už strašně veliké mě přijde
-ste zdravé všichni zatím,my se teda zatím držíme tak snad nás to nezmůže

luzza
26. led 2011

@jankatr ten výpadek byl v celé republice, ale od prvního lednového týdne je opět v distribuci... 😉

luzza
26. led 2011

@lenulinka21 děti na vodítkách a puštění psi 😀 😀 😀 😀 😀
@adrosek holky jsou fakt docela velký, snad se trochu zbrzděj...aby si našly ženichy 😅 (nebo jsou tu kluci janičky 😀 )

luzza
26. led 2011

holky si hrajou od rána na nakupování a chození do práce 😝 vezmou si kabelky, daj si čepici a odcházej do PÁCE, jdou na chodbu, zatukaj a zase přijdou..řeknou DOBÝ DÉN 😅 😅 a dávaj mi ochutnávat věci z tašky 😝 🙂
pak mi uvařej na jejich sporáčku KACHE vyfoukaj ho a musím zase ochutnávat 😝 😀 a tak furt dokola 😝 😉

lenulinka21
26. led 2011

@luzza koukám, že se doma nenudíííš 😀 😀 my moc nemluvíme ☹ tak si ani moc
nepokecám 😀 přes den jen s kámoškou co tu chodí na kafe, když nám KLUCI chodí
po obědě spát 😉

adrosek
26. led 2011

-jasně luzza ženiši jsou od janičky 🙂 ale jsou to šikulky moc
-jé luzza takže máte zábavu tedy co 🙂 to je super

jankatr
autor
26. led 2011

@luzza No u Matýska nevím nevím 😅 ten bude asi drobek -ale kdyžtak to jistí Daník 😀 😀 😀 I když pokud jde o Kubu - tak ten už je asi zadanej 😀 děsně se mu líbí jedna kočenka od nás z baráku 😀 😀 😀 Minulý týden když tu byli na návštěvě - ji lapnul za autosedačku (je jí 7 měsíců - tak choděj s vajíčkem) a chtěl si ji odtáhnout do pokojíčku 😀 😀 😀

lenulinka21
27. led 2011

ahoj HOLKY
Jak jste na tom se zubama? Pavlík jich má 16 ks a Tomášek taky ale
včera jsme zjistili, že mu leze 5-ka zub ☹ ☹ proplakal fakt skoro celou noc 😢
nepomáhalo NIC ani to že jsme si ho na milost vzala k sobě do lůžka, nedal se nijak
uklidnit.
Já myslela že, rostou až po 2 roce....co dáváte na zoubky vy?

myska77
27. led 2011

@lenulinka21 Leni, to si chuderka uzil a Ty s nim. My mame 1,2,4 a prozizle 3 a 5, ale nejsou jeste uplne cele venku, jen venku z dasni. kluci akorat obcas min ji, kdyz jim lezou, jinak o nich ani nevi. Mam ten Calgel, ale nedavam jim ho. Snad to zladnete, az se protlaci, bude lip, drzim palce. 😵

luzza
27. led 2011

leni, to není pravidlem 😒 naše nelí už má komplet mléčnej chrup...a to už cca 2 měsíce zpátky... elí má 16 zoubků a pětky ani náznak...

lenulinka21
27. led 2011

@myska77 @luzza holky právě že Pavlík o něm vůůůbec nevíme že má ZUBY
a Tomášek nám opláče ale OPRAVDU opláče co druhý ZUBEK ☹ ☹ je to až zoufalé
nepomáhá NIC dokonce sousedka pod náma už v noci silně klepala na topení 😠 a já plačící děcko
na rukách......no ve mě by se krve nedožezalo..
Ale pořád si říkám, že to mohlo u obou tak to mám aspon poloviční 😉 trápení
Jako miminka si potrpěli dost na prdíky a pak u Tomáška hned zuby ach jo snad to brzo skončí
chudák synek si "vyžral snad všechny neduhy"

luzza
27. led 2011

leni sousedku pošli do pr... 😠 tomík je chudák ☹ ☹ ale některý dětičky to takhle mají 😒 😒 ber to tak, že mu jinak nic není 😉 co by za to daly jiný maminky, kdyby to byl jen ten zoubek... 😉 za pár dní zas bude dobře 😉 🙂 vydrž 🙂

myska77
27. led 2011

@lenulinka21 na tu sousedku bych zabusila zpatky a pak ji pres den rekla at se jde bodnout. Ona taky mela deti, ne? a nikdo je nenechava rvat jen tak. a zkousela si to nejak chladit ci znecitlivet treba tim calgelem, nekdo doporucuje led, ale u nevim jak to teda udelat technicky u takhle malych deti. vim, ze se prodavaji neco podobneho jako jsou ty prstove kartacky na zuby, tak tohle je takova trubicka na prst, da se do mrazaku ci jen vychladit a muzes mu to strcit do pusu a trochu chladit ty dasne, tak jedine jeste tohle. Nebo mu dat nejake kousatko vychlazene? holt zuby musi ven, snad to bude dneska v noci lepsi.

jankatr
autor
27. led 2011

@lenulinka21 tu sousedku bych poslala do háje 😠 jako by za to někdo mohl - ty zoubky halt ven musí a je jasné že v noci je to nejhorší, protože není nic co by odvedlo pozornost. Tomík je možná trošku citlivější nebo to má prostě horší - aspoń že to nemáš u obou. Tak hlavně ať jsou brzo venku 😉

myska77
28. led 2011

@lenulinka21 tak jaka byla noc? Uz je to lepsi? Dnes vstavame brzo, prijdou mi delnici z vekry menit okna jak je poleptali pri te uzasne rekonstrukci panelaku - cely obyvak, to zas bude 😅

lenulinka21
28. led 2011

@myska77 @luzza @jankatr holky díky za podporu 🙂 😉
Dnešní noc byla super malý se vzbudil jen jednou na čaj a zase zalehl 🙂
ráno dobrý, my vstáváme o půl 8 😉
Sousedka je KOZA 😠 hlavně že jak se potkáme na chodbě tak, jéééé ti jsou velicíííí a podobné
řeči 😠 a strašně se chce vybavovat a pak TOHLE... ale já se omezím jen na "dobrý den" a šmitec 😀

HOLKY je fakt že náš Tomášek je cíííta, ale už finišujeme tak v létě to bude SUPER

@myska77 tak to je dobrá zpráva né? že Vám je vymění ikdyž na druhou sranu ZASE ten bordel co??? ☹
Zítra jdeme na MEGA oslavu.... se těším kluci jdou taky ale jen do 19hod pak je vezu domů
a bude hlídat kámoška, co se jako jediná nebojííí dvojčat hi hi 😀 😀 a já se vrátím zpátky na oslavu.

lenulinka21
28. led 2011

HOLKY tak jsme se překonala a dala NOvééé fotečky tak kukněte 🙂 🙂
je to focené těsně před zimou....

jankatr
autor
28. led 2011

@lenulinka21 Tomík je ten menší viď? U nás je to taky tak že Kuba je v pohodě a Matýsek je děsnej cíťa - připadá mi že ty drobounký děti to tak prostě mají.