Dětská doktorka v Liberci nebo Jablonci. Doporučte

jankasp
29. říj 2009

Ahojky holky, prosím můžete mi doporučit nějakou dobrou doktorku v Liberci nebo Jablonci n.N.? Synkovi je 2,5 měsíce a s doktorkou nejsem vůbec spokojená. Když jsme byli na kontrole na 5. týdnu, tak mě vynadala, jak to že ještě neusíná sám (že ho mám dát do postýlky a nechat ho vyřvat). A když jsem se jí snažila vysvětlit, že je prostě v období kdy začíná víc koukat, že už není to spavé miminko, a že prostě má koukací čas večer mezi 22-2 hodinou, tak mě vynadala, že prostě musí spát. No, a taky mi řekla, abych mu začala od 6. týdne dávat šťávičky z mrkve, jablka a banánu, že mu je mám ředit vodou 50:50 a přislazovat. No, tak jsem to zkusila (samozřejmě bez toho přislazování), a výsledek byl ten, že malej hrozně prděl, kroutil se a plakal, tak jsem to zase mu přestala dávat a je v pohodě. Dávám mu probiotické kapky, tak si jen tak poprdí, ale nepláče a nekroutí se u toho. Teď jsme byli v dětském centrum, kde jsem mluvila s laktační poradkyní, tak na mě koukala jak blázen, že s těma šťávičkama si snad dělám srandu, že mu nic takovýho nesmím do 6. měsíce dávat, protože na to není přizpůsobenej. Prostě k této paní doktorce nemám žádnou důvěru, takže by se nám i do budoucna špatně komunikovalo, a hlavně nenechám malýmu zkazit zažívání nebo kdovíco ještě dalšího, ne?

beruska2x
29. říj 2009

ja chodim na Sumavu v JBC k Dr Mourkove a 100% spokojenost, je rozumna, umi poradit, taky Dr Fastr je super, fakt odbornik...
kdyztak mi napis IP