Dětský zubař v Klecanech a okolí, víte o nějakém?

hurbi
8. kvě 2016

Dobrý den,hledám zubaře pro 13 měs. syna Klecany a okolí, nevíte o nějakém, který bere a je hodný? ☹

betelgeuzz
9. kvě 2016

dnes už snad speciální dětští zubaři nejsou, děti chodi k dospěláckým. Holky jsem nahlásila ke své zubařce.

konidana
9. kvě 2016

@betelgeuzz Úplně jen dětský ne, ale někteří se na děti specializují. Mají k dětem super přístup, kdy je prostě vhodným způsobem ukecají 🙂. Mám na takovou zubařku štěstí:D, když jsem ji u nás na středisku (Praha 9) objevila, okamžitě jsem k ní krom syna (má větší kazivost zubů a u jiného zubaře byl neošetřitelný ) přehlásila celou rodinu.

hurbi
autor
9. kvě 2016

To bohužel vím, ale každý zubař děti nebere a zrovna ten můj 😖

verka4d
9. kvě 2016

Děti chodí taky ke stejné zubařce jako já. Poprvé jsem s nimi byla snad v roce a půl a to jen proto,aby se tam podívali,seznámili se a později se třeba nebáli. Zubařů je sice málo a moc nechtějí nové pacienty brát,ale já jsem se ani neptala,prostě když se nám narodilo některé z dětí,postupovala jsem stejně jako u pediatričky. Zavolala jsem,že se nám narodilo dítě a kdy se můžeme přijít zaregistrovat. Beru to podle bydliště,kam jinam bych taky s dětmi měla jít,je to nejblíž a nestalo se mi,že by je nepřijali.