MUDr. Kristina Otevřelová, Bílovice

dorje
21. bře 2018

Mate prosim zkusenost? Z nasi stavajici pediatricky jsem nestastna.

iccc
22. bře 2018

Ja byla moc spokojená, sympatická milá, podporovala v kojení, i když to že začátku vůbec nešlo, nebyl problém se domluvit na odložení očkování apod. Synovi se libila. Má i hezkou čekárnu a ordinaci, milou sestřičku. Ordinacni doba zvlášť pro zdravé a nemocne. Akorát klidne se může stát, že se zaregistrujete u ní a potom budete chodit na kontrolu k druhé lékařce, se kterou se v ordinaci střídají. To je taková stará škola. Mně nějak zásadně nevadila, jednou jsem ji teda odmítla antibiotika, která chtěla předepsat ačkoli podle krve nebyl důvod (v nemocnici také řekli, že to k tomu neni), ale zase nechala to na mně, bez nějakeho nátlaku... Ale znám maminky, kterým se její přístup úplně nezamlouval. Zaleží, co od pediatra očekáváte + možná se dá zařídit, abyste chodili vyloženě k Otevrelove, já na to netlacila.

dorje
autor
22. bře 2018

@iccc moc diky! Zkusim tam tedy zavolat a budu chtit tuto, jestli berou.... To je divne, ze se stridaji, je to matka a dcera?

iccc
22. bře 2018

Nejsou, paní doktorka Krejčí už je i důchodkyně, ale je tam prostě na záskok. Když se podíváte na stránky ordinace uvidíte rozpis sluzeb. Zřejmě se dá domluvit a chodit stále k jedné, ale třeba vám budou vyhovovat obě 😉