MUDr. Špíšková ve Slatině, máte zkušenost?

hraaasek
11. led 2017

Dobrý den! Máte někdo zkušenosti s MUDr. Špíškovou ve Slatině? Našla jsem pak ještě druhou pediatričku, MUDr. Novákovou s velmi hezkými recenzemi. Ale paní Špíškovou bych měla mnohem blíže. A nemohu na ni sehnat žádné bližší recenze, nemá ani webové stránky. Jiní pediatři zřejmě ve Slatině nejsou. Předem děkuji všem!

x_lucka_x
28. říj 2017

Zdravím, také jsem hledala recenze na Slatinu a nedaří se - můžu se zeptat, ke komu chodíte a jak jste spokojení? Moooc děkuji.

hraaasek
autor
30. říj 2017

Zdravim! My chodime k Monice Sevcikove. Je v ordinaci nad Albertem,kde driv byla Spiskova. Je to mlada doktorka. Ma i crp, nastreluje nausnicky. Da se tam dostat i s kocarkem bez problemu. Zatim jsme s ni nemeli zadny problem,ale mozna i proto,ze jsme nebyli nijak nemocni. Pak je jeste Novakova na Langrove. Lide si ji taky chvali. Je to starsi pani,nema ale crp a do ordinace se neda s kocarkem dojet pry ;)

x_lucka_x
30. říj 2017

@hraaasek Moooc děkuji za info, ať je prcek zdravý a chodíte opravdu jen na kontroly. MUDr Ševčikovou jsem měla v plánu také, tak jsem moc ráda, že má i crp a jste u ní spokojení. 🙂