Pediatr, Kladno a okolí. Dejte tip

palenda
2. říj 2010

Ahojky, nedávno jsme se sem přistěhovaly a hledám pro svého syna a taky pro malou, která se nám má narodit- pediatra (spíš teda lékařku, protože mám pocit, že syn doktorku líp zvládne, chlapů se víc bojí 😉 ). Můžete mi, prosím, dát nějaké tipy - kdo je dobrý, ke komu určitě nechodit - nějaké osobní zkušenosti. Díky

mirenka1
2. říj 2010

Ahojky,my jsme ze Slaneho a chodíme k pani doktorce Peterkové.Je moc fajn..Má moc hodnou sestřičku která mi moc se všim pomohla..Jsem tam snima moc spokojená 😉

palenda
autor
25. říj 2010

mirenka1 - díky, do Slaného to je už dost z ruky, ale díky i tak

...a nikdo další z Kladna, kdo by poradil??

pikkumyy
25. říj 2010

palenda - my bydlíme v Kročehlavech a můžu doporučit MUDr. Janu Janečkovou ve Vrchlického ulici - je to taková pohodářka a mně moc vyhovuje 😎

draga
25. říj 2010

@palenda my chodíme k mudr. Plavkové, ordinuje na 4obvodu v Kročehlavech, je taková svéráznější ale nedělá z ničeho vědu, hned nepíše ATB, přístup rozumný a to mi vyhovuje, nerozplývá se nad každým miminkem takže takové ťu ťu ňu ňu od ní neuslyšíš...i když třeba náš Dalimil se jí od mala líbil a pravila, že má krásný tvar hlavy )) myslím, že bere chodí tami Gabča (kony) a ta tam teď bude zase častěji tak ti určitě také napíše názor viď Gabčí

mirka755
26. říj 2010

my chodíme k MUdr. Dědinové v Rozdělově a kamarádka si chválí Kosinovou u Václaváku v Kročehlavech :o))

kladenacka
29. led 2012

založila jsem na FB stránky Kladno a okolí - pro rodiny s dětmi, tak kdyby někoho ta stránka zajímala http://www.facebook.com/pages/Kladno-a-okolí-pr...