Pediatr z Opavy, přístupný diskuzi o léčbě a očkování

abbim
6. pro 2016

Dobrý den milé maminky, mohly byste mi, prosím, doporučit nějakého pediatra z Opavy, který je svědomitý a přístupný diskuzi na téma léčby a očkování? Nemám na mysli lékaře, který bez poznámek odkýve neočkování, ale někoho, kdo je ochotný vysvětlit všechna pro a proti a najít vždy nejvhodnější řešení pro konkrétní případ. Moc děkuji! 🙂

kamculkap
6. pro 2016

já teda moc neporadím, ale sháněla jsem taky pro své kluky pediatra, jelikož se stěhujeme do opavy. byl to teda nadlidský úkol, protože někteří pediatři ordinují jen dva dny, pak pro změnu mají dvě ambu, někteří jsou již fakt staří a č mají zkušenosti, tak mi bylo řečeno, ež neví, jak dlouho budou třeba ordinovat, takže já volila cestu dětské ambulance při nemocnici opava MUDr. šupík. údajně je i dětské odd. samo o sobě v opavě výborné. takže jsem jen zavolala a sestřička si mě poznačila a registrovala ihned po telefonu, sama si vyžádala kartu - byla prostě prima - žádné další lítání a pod. ještě jsem se neviděla s dr. osobně, ale pokud už má tak fajn sestřičku tak paráda

abbim
autor
7. pro 2016

@kamculkap Moc děkuji za odpověď, zdá se, že Opava bude opravdu oříšek 🙂 Moc díky za tip!

kamculkap
8. pro 2016

@abbim to jo 🙂 já se dívala i na recenze na netu a teda občas jsem dost zaražená, co se píše. navíc nějak nechápu ordinační doby - že v týdnu třeba fungují dvakrát, třikrát a pak někde jinde, nebo že ordinují až odpoledne - já hledala ambulanci otevřenou pět dní v týdnu a funkční od rána.🙂

vercasindel
7. únor 2017

Take bych chtela prejit k pediatrovi,ktery,nebude chtit ockovat kojene s rymou

abbim
autor
10. bře 2017

@kamculkap Dobrý den Kamčo, vzpomněla jsem si na Vás, protože už opravdu musíme jednat, setkala jste se už s panem doktorem Šupíkem? 🙂 Moc děkuji!