Zubař Jihlava, Třebíč, Havlíčkův Brod. Kdo bere nové pacienty?

andule011
5. pro 2019

Ahoj,
Už pěknou chvíli hledáme celá rodina zubaře.
V Jihlavě jsem obvolala kde co,ale nikdo nebere.
Nevíte o někom, kdo by vzal tři nové pacienty?
Jsem z toho zoufalá.

veronikav31
5. pro 2019

Já se obávám,že budete muset volat mimo kraj Vysočina.Mě zdrav.pojišťovna doporučila Brno

amazonkajanik
5. pro 2019

https://www.ulekare.cz/
Najdou za vás 😉

andule011
autor
11. pro 2019

@amazonkajanik v okolí 120km nenašli.

amazonkajanik
11. pro 2019

@andule011 no ty kraso a to se nedávno mihnul článek o tom, jak máme prej dobré pokrytí do 30km . No, s paní z pojišťovny jsme se shodli, že budeme děti směřovat k tomu, aby do budoucna šli na stomatologii, jen mít průměr nejhůř 1,05

andule011
autor
11. pro 2019

@amazonkajanik paní volala asi po třech dnech, že hledali a jsou zoufalí, že nemůžou nikoho sehnat. Tak jsme zoufalí také. Chlap nemá zubaře už třetím rokem. A já dojíždím 90km,ale tam také neberou. A prcek 1.5roku také bez a malý až se narodí tak uvidíme. No možná proto nejsou 😄.

amazonkajanik
11. pro 2019

@andule011 to je hrozný. Taky jsem byla bez zubaře 3roky, nyní těžce rozjeta paradentoza, kdy zubarka, co jsem loni našla mě odkazala na dent.hygienu,kde mi bylo řečeno, že stačí solo kartáček a mezizubni kartáčky a bude to v pohodě. Velký prd, už jsem si sehnala specialistu a budu se modlit, abych nepřišla o zuby. A to nepočítám od zubařky špatně zaplombovane zuby, kdy mi ten jeden vrtala bez umrtvení v 7.měsíci. Přítel po její péči skončil na pohotovosti a 14dní dojížděl na čištění drenu . A co jsem si sehnala novou, tak téměř vše si platit, takže čištění kanálků na sedmičce za 4tis při 7tis rodicaku a vrtání zubu na třech místech (včetně krčku) opět bez umrtvení. Dělala to v září a pořád nemůžu na tu stranu kousat, bolí jako před zákrokem. Takže sháním novou. Jedna řekla že mě vezme, ale jedině, že přijdu jako akutní případ, aby to mohla ukecat na pojišťovně, jelikož mají limity na pacienty.

andule011
autor
12. pro 2019

@amazonkajanik tohle je strašný. Ta situace tady je vážně šílená.