Zubní ambulance Pardubice. Nevíte, jak to tam funguje?

danvitka
28. kvě 2020

Hezký den potřebovala bych poradit od někoho kdo byl v zubní ambulanci Pardubice. Mám zlomený zub zbývají po něm jen kořeny, ale moje zubařka mi ho odmítá vytáhnout a nebo má z toho respekt, částečně mě nutí do implantátu jenže je to zadní stolička a já do takové investice peníze nechci dávat. Jde mi o to zda by mi někdo kořeny vytáhl bez žádanky od mé lékařky. Vím že kdysi se v Pardubicích v zubní ambulanci tahali moudráky na počkání, nevíte jak to teď funguje? Problém je že zub začíná fakt docela zlobit. Já na té straně nekoušu, protože se bojím abych si to ještě víc ne zalomila apod. Samozřejmě bych zkusila i jiného zubaře jenže u nás v okolí fakt nikdo nebere obvolala jsem 15 zubařů... 😞

areh
28. kvě 2020

@danvitka spíš bych zkusila nejdřív do ambulance zavolat jestli tě vezmou. Chodila jsem tam na podzim se synem (normálně mezi dospělé) a teda lidí milion,ale přístup super. Nebo pokud bys přišla jakože na pohotovost, tak by tě vzali a domluvila by ses. Se zubařema v Pardubicích je to nanic 😕

danvitka
autor
28. kvě 2020

@areh děkuji za zkušenost 😊 asi tam zavolám, na webu mají psáno že dělají PO, ST, PÁ...tak to zítra zkusím. Mám už i částečně strach protože pod kořenem byl váček a asi není dobré aby to tam zůstávalo

barmil
28. kvě 2020

@danvitka ja ted byla na cisteni kanalku a tahani korinku v Dental Bros, klinika v Koline. Vzali me hned ten den, nikdo zadnou zadanku nechtel, perfektni profesionalni pristup, za 2h hotovo, uplne bez bolesti. Zkus zavolat tam, z Pardubic to je kousek.