Norethisteron - zastavení krvácení mimo cyklus. Máte zkušenost?

0805nikol
11. únor 2024

Zdravim, chtěla bych se zeptat zda má některá z vás zkušenosti s tímto lékem na zastavení krvácení mimo cyklus týden zpět v pondělí mi ho předepsala gyn. Chci se zeptat tedy zda po těch 10 dnech ihned přijde menstruace? Nebo až v termínu mám ji mít totiž po vysazeni až za 8dni tak abych nebyla překvapena, a druhy dotaz zda jste měla některá po těch hormonech nějak rozhozeny cyklus a co vám případně pomohlo, dekuji moc za rady😊

safulik
11. únor 2024

@0805nikol Norethisteron jsem brala taky. Po dobrání zhruba za 3 dny jsem dostala měsíčky. Trvaly ale kratce zhruba 2-3 dny. Po nich jsem následně otěhotněla takže jaké bych měla měsíčky potom nevím 🙂 každopádně všude jsem četla o tom jak holkám bylo zle apod. Mě tedy při užívání nic nebylo. Osobně bych si ho ale znovu napsat nenechala.

0805nikol
autor
11. únor 2024

@safulik začala jsem včera na doporučení kamarádky brát i gynex fakt se bojím ze by mi to nějak rozhodilo cyklus taky se teď snažíme o miminko 🙂 jen mi to moje tělo nějak bojkotuje😅

lencaa11
12. únor 2024

@0805nikol může přijít jak má nebo se Ms celá posune uvidíte až doberete prášky

0805nikol
autor
12. únor 2024

@lencaa11 náhodou nevíte za kolik dni by mělo krvácení a spineni úplně přestat? Beru to 7 den a trochu stále špiním ale jen někdy uvazuju jestli volat dr..

safulik
12. únor 2024

@0805nikol já když jsem to nasadila tak myslím hned do druhého dne to přestávalo, a pak to přešlo úplně. Začala jsem špinit vždy když jsem si dala prášek o pár hodin později.

lencaa11
12. únor 2024

@0805nikol +- bych řekla do 10 dne ale taky záleží na příčině ne vždy se to zastaví já bych si nechala pořádně udělat vyšetření může to dělat polyp ,myom ,cysta ,hormony atd...

0805nikol
autor
12. únor 2024

@lencaa11 už me vyšetřovala 2x prave před týdnem a ještě asi 2 týdny zpět a nic neviděla .. tak nevím

lencaa11
12. únor 2024

@0805nikol no on třeba polyp vidět nejde hormonální nerovnováha ta jde z krve a endometrioza taky nejde jen tak poznat no pokud by to nepreslo řešila bych to víc s lékařem tyto prášky jsou opravdu hormonálně pěkně hnusný a nic příjemného žena do sebe nedává

0805nikol
autor
12. únor 2024

@lencaa11 tak děkuji za odpovědi 🙂 doufám ze to přejde