Zánět močáku a krev v moči po ATB. Měl také někdo?

monyszek235
12. dub 2023

O víkendu na začátku měsíce jsem měla bolesti břicha vlevo, v pondělí jsem šla k doktorce a prý zánět močáku, měla jsem vysoké CRP 40, antibiotika na pět dní a kdyby se mi neulevilo, tak jsem měla volat, že by připsala ještě ATB a po Velikonocích na kontrolu. To jsem byla dnes, dělaná kontrolní moč a ještě se objevovala v moči krev, doktorka říkala, že ještě krvinky můžou být a že by se to mělo upravit během cca týdne, žádné jiné potíže nemám, tak se chci jen zeptat, jestli je tu někdo, kdo měl taky ještě krev v moči na kontrole po ATB?

montelvina
12. dub 2023

@monyszek235 nedávala si moč těsně po menstruaci…to muže mít taky vliv nebo i před menstruaci ale na to má lékař upozornit

monyszek235
autor
12. dub 2023

@montelvina MS má přijít příští víkend

montelvina
12. dub 2023

@monyszek235 tak to je zvláštní ze tam byla krev mě obvykle tak krátká léčba na močak nestačila měla jsem léky taky tak jednou a vrátilo se to vždy aspoň 7 dnu az 10 musela byt léčba ale když nejsou potíže tak asi dobrý uvidíš za par dnu …

dominika321
20. dub 2023

@monyszek235 áno, presne viem o čom píšete. Ja som sa zo zápalu mocaku dostávala rok😞 crp som mala 75 dr sa obávali že zasiahne obličky tak mi dal troj kombi atb. Pomohlo ale len na čas. Ale veľmi mi pomohli bylinkové vložky a čaj ale asi skôr tie vložky zabrali.🙏 Od vtedy mám pokoj