Kde sehnat Pediacel?

xtina123
9. únor 2019

Ahoj,

rada bych malému nechala píchnout spíše Pediacel, než Hexacimu. Vím, ze zastavili dodávky do ČR :( Ale, jestli někdo nemáte zkušenost, jak vakcíny získat? Přes lékárnu, Dr., ze zahraničí....

dita_tydi
4. srp 2019

@misha3 dobry den,uz bohuzel ne,prodala jsem ho tu rychle.mejte se hezky Dita

aneelka
3. zář 2019

Ahoj, podařilo se sehnat pediacel ze zahraničí? Pokud se někde formuje skupinka pro objednání, tak bych měla zájem. Díky 🙂

urtica
3. zář 2019

Nemocniční lékárny v Praze jsou proti receptu schopné dovézt Pentavac, ale jedná se o německou, u nás neregistrovanou, vakcínu, takže lékař musí být ochotný ji předepsat a naočkovat.

aneelka
3. zář 2019

@urtica A vy jste tím očkovali?

urtica
3. zář 2019

@aneelka Zvažovala jsme to, ale nakonec budu asi dávat Infanrix, po roce Hiberix a někdy časem obrnu..

barkam25
8. zář 2019

@urtica dobry den, taky bych rada ockovala Infanrixem, poradíte kde ho sehnat? Předem dekuji

cepelak
9. led 2020

@barkam25 Ahoj

cepelak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cepelak
9. led 2020

Bohužel, mou odpověď administrátor ihned odstranil. Založil jsem proto zde nové forum na očkování

xtina123
autor
10. led 2020

@cepelak Kde to forum najdu?

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tamkatamia
26. srp 2020

Ahoj, sháním pediacel. Nedokázal byste někdo poradit? Díky moc

cepelak
26. srp 2020

Ahoj, Pediacel myslím není momentálně k dispozici, je jen Infarix, mám k dispozici 7 dávek, ale vakcína prochází v listopadu.

radkaprokopova1
26. srp 2020

na místo Pediacelu se nyní aplikuje Pentavac ( složení hodně podobné), vakcína je pouze Rakousko/ Polsko, tak je to složitější, ale ne nemožné. Záleží na přístupu Vaší pediatry....

brunnka
13. říj 2020

Ahoj, můžu se zeptat na poslední zkušenosti s pentavakcínou? Podařilo se vám ji sehnat? Případně jak? Vlastní dovoz nebo pediatr vystavil recept? Chápu, že Pediacel již sehnat nelze, jen Pentavac (nebo Infarix HIb)?

urtica
13. říj 2020

@brunnka Infanrix Hib je dostupný v Čr - vyrobí se smícháním Infanrixu a Hiberixu - dělá to přímo lékař. Složení je stejné jako bylo u Infanrixu Hib (i tam byly dvě ampulky v balení a lékař je míchal dohromady, takže se v tomto směru vlastně nic neměnilo). S Pentavacem neporadím.

brunnka
14. říj 2020

Děkuji za info, již jsem se dopátrala, že sehnat pentavac by se opravdu dalo. Máte s ním někdo osobní zkušenosti?