Po očkování se zhoršil noční spánek. Neočkovat dál?

Ahojky,nemáte někdo zkušenost s tím že se po očkování zhoršil noční spánek ročního dítěte?malá byla před týdnem očkovaná a od té doby jsem se pořádně nevyspala...týden před očkováním spala celou noc,max.se vzbudila na čaj...ale teď budí se co 2 hodiny a nechce čaj jen mléko a neskutečně až hystericky řve..dneska usnula v 19:00 a předtím snědla 150 g rýžové kaše s banánem +půlku banánu..ve 22::00 šílenej řev na celej barák..vypila 200 ml mléka...čekám co se bude ďít v noci...můžu odmítnou další očkování co jsou od roku?
katyxq
1. bře 2013
@lidasedlakova odmítnout je tvoje plné právo (dost k tomu najdeš tady http://www.ferovanemocnice.cz/pravni-poradna/oc...) - a řve nejspíš, protože ji bolí hlava (víc k tomu http://www.slobodavockovani.sk/news/ockovani-po... - doporučuju přečíst celé včetně dalších dílů)
gaguch
3. bře 2013
Ahoj, prosím Tě kolikátou dávku - předpokládám hexy jste měly? U nás to vypadalo velmi podobně, moc Tě nepotěším po roce to vypadá úplně stejně, akorát bez toho děsného řevu - což nebyl pláč, ale řev jako když na někoho co nejvíc křičíš z plných plic. Pomohl homeopatický sirup sedalia na ty křiky, ale to nespaní a narušené biorytmy jsou dodnes... tipuju, že jste měly poslední hexu č.4 - je to tak?
lendulik
4. bře 2013
Encefalitický pláč.. 😞 A určo bych neočkovala, jestli je to tak, tak se může mozek dalšíma dávkama poškodit.. Ale nikoho nenavádim.

Začni psát odpověď...

Odešli