Skříně kolem postele

niheb
6. čer 2019

Ahoj, nevím přesně, kam tuhle diskuzi zařadit... tak snad nejsem úplně mimo 🙂

Bydlíme v bytě, který není nejmenší, ale ani nafukovací, a já mám navíc ráda různá útulná řešení. Vedle postele teď máme s manželem každý takový velký neforemný noční stolek, a napadlo mě, že by se to dalo vyřešit nějakou skříňovou stěnou, kde by po stranách byly skříně - úložný prostor zároveň s nějakou odkladovou plochou pro budík nebo knížku) a třeba i nějaké poličky nad hlavou (nic, co by na nás spadlo). Procházím internet, ale zatím mě nic úplně nezaujalo, taky vlastně nevím, jestli by nebylo jednodušší pořídit dvě skříně, každou na jednu stranu, a nad postel prostě přivrtat poličku... Líbí se mi něco takového (ale skříně na úložný prostor víc uzavřené, dost se nám v bytě práší...):

https://i.pinimg.com/736x/d5/b6/2e/d5b62ef15038...

Nenarazily jste některá na něco podobného? 🙂

guinea
6. čer 2019

@niheb Ikea má podobně řešenou jednu z ložnic ve fotogalerii. Ale je to samozřejmě skandidávský styl, ne tak ozdobný jako na tvém odkazu

marcetta_k
6. čer 2019

v Ikea to mají poskládané i ze systému Besta. Budeme dělat stejné, jen nad postelí ty skříňky budeme mít taky, protože potřebujeme víc místa a jen polička by nám tam chyběla. tenhle systém je super v tom, že si to nakombinujete sami a můžete zvolit případně i prosklená dvířka atp. Na webu mají přímo plánovač, tak si to můžete navrhnout rovnou doma

bayt
6. čer 2019

@niheb To si ale budeš muset nechat udělat na míru. Podle mě je blbost tam dávat skříň, na kterou se seshora bude prášit, a hlavně se nevyužije prostor až do stropu 🙂

niheb
autor
6. čer 2019

@guinea To je vlastně daleko podobnější tomu, co hledám (očividně nehledám dostatečně), na zdobný styl nejsme, jenom mi ta fotka padla do oka... děkuju za odkaz 🙂!

niheb
autor
6. čer 2019

@bayt To je pravda, ta fotka byla, jak jsem psala, čistě orientační, celý byt se snažíme řešit tak, aby měl prach co nejmíň plochy k usazování 🙂

niheb
autor
6. čer 2019

A zdá se, že IKEA plánovač nám to snad vyřeší... ještě jednou moc děkuju, holky 🙂

bayt
6. čer 2019

@niheb Já si právě nemůžu vynachválit, že máme skříně do stropu, je to moc praktické na úklid. Jinak my máme podobně řešený vstup do dětského pokoje. Vlastně skříň je po celé stěně a "obtéká" vstupní dveře. Nemám otevřené police, jen uzavřenou skříň všude.