Hledáme náhradní babičku i dědu.

manasek33
2. bře 2020

Jsem sama s dětmi,kluk 12 let a princezna 3,5 roku, byla bych moc ráda,kdyby se mi pro nás podařilo najít babičku i dědu, kteří by s námi rádi trávili čas a měli nás rádi.Vím, že děti by byli moc rádi.Bydlime v Jižních Čechách okres České Budějovice.. Napíšu klidně víc ale do soukromé zprávy.

makronka222
3. bře 2020

Je ,,nadále,, nazev ve smyslu ,,Adoptuj si babicku” kazdopadne myslim, ze mate v okoli domov duchodcu, kam se muzes zabehnout se zeptat, seznamit se, domluvit se.

123babi
22. dub 2020

@manasek33 hledám novou rodinu která by mě měla ráda svá vnoučata jsem vypiplala teď je na mě dcera zlá už mě nepotřebuje je mi 60 let jsem z H K

manasek33
autor
22. dub 2020

@123babi zdravím to mě mrzí,no a jak by jsme se vídali 😊

123babi
24. dub 2020

@manasek33 V dnešní době je to dost těžké. To navím, ale moje princezna tu dnes byla, ale nechová se ke mě pěkně vidí to u maminky tak je taky ošklivá moc mě to mrzí je mi z toho dobreku proto chci raději cizí rodinu kde bych byla v klidu a měli by mě jako vlastní a já bych mohla rozmazlovat vnoučátka

manasek33
autor
24. dub 2020

@123babi já to mám bohužel s mamkou,kdykoliv tam přijedeme je na nás zlá a děti tam jezdit nechtějí a kolikrát ani mě se tam nechce, mrzí mě jak se k dětem chová.

123babi
29. dub 2020

@manasek33 u nás je to zase asi opačné já je rozmazluju, malá má ráda růže nakoupila jsem ji sazenice už před dvěma lety to ji bylo sedm měla první výstavu v Častolovicích, učím vše o stromech jsem ovocnář umí vařit hodně jsem ji naučila a to jí je devět, ale narazila jsem když jsem jí začala zakazovat mobil sedět u něho od večera do rána stěžovala si, že jsem ji řekla dám ti na zadek byla dost drzá a tak jsem nechce doma ji moc rozmazlují já říci babičce nebo rodičům jsi blbá tak si týden nesednu oni tak s rodiči mluví já to prostě nechápu jsem blázen nevím asi je jiná doba?

123babi
29. dub 2020

@manasek33 Napsat si můžeme na alekum@seznam.cz

123babi
3. kvě 2020

@manasek33 napiš mi na alekum@seznam.cz můžeme se vidět na mobilu 😉

eberuska
8. pro 2020

@123babi stále aktuální? 🙂