Jak mírnit vzteklé dítě?

floruska
3. zář 2018

no možná to ani není na nějakou diskusi,tak jednak manžel je tak nějak zmetek
co nechává vše na mě a to budeme mít 4-té miminko(netřeba komentovat)
ale rovnou už 3-té den nedošel ani kvuli dětem tak je asi vidno jak mu na nich záleží
ale spíš bych potřebovala poradit co dělat pokud mě chytne nerv co v tu chvíli?
není čas se ani vydýchávat nebo tak prostě něco co zabere hned páč mě rozčilují klasicky
malé věci ale hodně by mi pomohla nějaká rada ale ne typu nějaký odborník nebo tak
protože hlídání prostě absolutně není tak pokud mám někde jít i s malýma skoro všichni mi opakují
bez ětí tak se nějak nechytám takže za nějakou radu bych byla ráda děkuji
prostě abych když se rozčílím kdo má menší děti (2-5 let )ví
to nějak odeznělo bez toliko zvyšování hlasu nebo tak,děkuji

zelenaesmolda
3. zář 2018

ja jsem nepochopila jestli te chyta vztek na manzela nebo na deti?je to napsane dost nesrozumitelne

priefi
3. zář 2018

@floruska jedine, co me napada, preventivne horcik, ty reakce pak nebudou aspon tak caste a nevyvedes se tak rychle z miry. Kdyz chybi horcik, je clovek vice podrazdeny a vzteka se nad kazdou prkotinou. Jinak ta klasika, zkusit to vydychat, predstavit si neco hezkeho, ale to se dobre radi, ale tezko kona, co si budeme povidat 😂 takze za me urco ten horcik 😉

floruska
autor
3. zář 2018

no ruzně i na muže ale nejmenší Honzík je opravdu hrozný vzteklík tak ten kdyby mohl tak se asi uvzteká a mi s tím jeho kraválem nejde řešit domluvou tak ono se hezky řekne vydýchat to i právě nejde (klasika než si něco rozmyslím hned střílím- nějak mi to nejde jinak

zelenaesmolda
3. zář 2018

@floruska podivej se na nevychovu,najdes tam spoustu uzitecnych rad

floruska
autor
3. zář 2018

ano chápu je to i ím že pokud je nato člověk opravdu uplně sám tak je to znát ale bohužel více ze sebe vykřesat neumím

martaskaaa
3. zář 2018

Ja nějak vubec nechapu o co jde? Jako že manžel třetí den nepřišel domů a ty jsi rozcilena na nej a chceš poradit aby jsi byla v klidu nebo ze jsi vztekla na deti, protoze třeba zlobí? Nemá to hlavu ani patu.

floruska
autor
3. zář 2018

poradit chci s tím vzekem třba nějakou radu jak se dobrat k tomu abych se hned tak nerozčilovala jako ten čertík,ostatní je neduležité,ale nutno dodat že jsem nervák už od přírody,a i když se snažím vždy vyletím jako čertík

floruska
autor
3. zář 2018

nebo i tím že jsem naštvaná sama na sebe že když jsem nato sama že to nedělám třeba
dostatečně dobře,nebo že jsem z toho občas unavená,muže to být i tím_?

zelenaesmolda
3. zář 2018

@floruska muzes to nejak zformulovat aby to melo hlavu i patu?protoze tohle je fakt necitelne

priefi
3. zář 2018

@floruska zkus ten horcik a vitamin b6, treba magneb6 by Ti mohlo pomoci se trochu zklidnit, pak jeste treba caj na nervy a spanek, pripadne, pokud ma nekdo zkusenosti s homeopatiky, tak by Ti mohl poradit, zda neni nejake homeo

floruska
autor
3. zář 2018

@priefi tak to zase tak nečitelné není NE?děkuji sama jsem z toho až neštastná ale zkusím
a snad to bude lepší

mondysmata
3. zář 2018

@floruska myslím si,že každá to tak někdy má.. Zkusím to zformulovat..Jsi vytočena,tím že tě štve manžel,jak se chová, jsi naštvaná na něj,zaroven do toho prcek má období vzteku a ty už si nevíš rady.Je to bludnej kruh.Deti vycítí,že něco není ok a čím víc budeš vytočena, podrážděná atd,tak prcek to pochytava od Tebe..S mužským bych si promluvila a poprosila bych někoho ( babičky,dědy, strýčky,tetičky, kamarádky apod),aby ti pohlídali a ty se šla vyvětrat ( kino, bazén, posezení, kadeřnice, cokoliv).. Potřebuješ nabrat síly,pak uvidíš vše jinak..

priefi
3. zář 2018

@floruska ja o necitelnosti nic nepsala 😉

floruska
autor
3. zář 2018

@mondysmata no ano tak nějak ale těžko se domluvit s drahou pulkou která řeší situaci hospodou a rovnou ani nechodí nevím zda říct domu,no a právě jsem opravdu SAMA a pokud říkám sama tak opravdu sama,proto je to tak náročné
a pokud i manžl to už nechává uplně na mě tak pak není síla na nic,a jsem jako každý taky jen
člověk ((((