Nový život. Za jak dlouho je člověk připraven na nového partnera?

1eso1
20. srp 2019

Ahojte,
spoustu z vás zná můj příběh nebo mě zná z diskuzí. Přemýšlím za jak dlouho je člověk připravený na nového partnera. Potkala jsem někoho, s kým je mi dobře. Asi víc než to… Je pravda, že víc než svými pocity se řídím tím, co řeknou ostatní. Spoustu lidí mě soudí a odsuzuje

hanickablbecka
Autor odpověď smazal
Zobraz
urtica
20. srp 2019

Toto je strašně individuální - já třeba potkala současného partnera cca tři týdny po rozchodu s ex - taky jsem si říkala, že je to strašně brzy, ale nějak se to samo vyvrbilo...a je to nejlepší vztah, který jsem kdy měla.
Tvůj příběh je mnohem dramatičtější, ale dle mě platí v zásadě dvě věci - pokud svým jednáním nikomu neubližuješ a pokud Tě to činí šťastnou, není co řešit. Kdyby měl člověk neustále přemýšlet, co si myslí ostatní, nedojde si ani na nákup pro brambory. Oni za Tebe Tvůj život nežijí, nenech si utéct štěstí jen kvůli několika "chytrým hlavám".

1eso1
autor
20. srp 2019

@urtica děkuju za reakci. Asi přesně tohle jsem potřebovala slyšet.

sudylichozrout
20. srp 2019

@1eso1 hoja, byla bych byt tebou jeste opatrna. Jdi porad hofne zranitelna a do jiste miry nemas uplne jasny usudek.

caverina
20. srp 2019

@1eso1 malokdy s
@sudylichozrout souhlasim,ale tentokrat ji musim dat za pravdu...neni spatne nekoho potkat to urcite ne...ale ne si to hned malovat...

1eso1
autor
20. srp 2019

@sudylichozrout opatrná jsem. Vlastně se nic nestalo. Jen se cítím v jeho přítomnosti dobře. A myslím konečně na něco jiného

codal
20. srp 2019

@1eso1 já myslím, že je dobře, že začínáš zase žít.. nikdo netvrdí, že s ním musíš hned bydlet a žít, ale klidně randi.. buď opatrná, což si myslím že po svých zkušenostech budeš, a užívej si pozornost.. není na škodu být otevřená novým lidem a věcem, zasloužíš si být šťastná.. na odsuzování se vykašli, nikdo v tvých botech nechodil a nechodí ❤️

1eso1
autor
20. srp 2019

@codal ani nemám v plánu něco takovýho plánovat. Jen je to pro mě po tom všem zase nové. Je fajn když se mnou ten čas někdo tráví rád

sudylichozrout
20. srp 2019

@caverina Dekuji 🙂

caverina
20. srp 2019

@sudylichozrout fakt nemas za co🙂

sudylichozrout
20. srp 2019

@caverina ale jo 🙂

caverina
20. srp 2019

Tak kdyz myslis....prosim🙂

sudylichozrout
20. srp 2019

@caverina 🙂

vineta
20. srp 2019

@1eso1 Opatrnost je na místě, ale nikdo tě nemá právo soudit. Máš za sebou strašně těžký období, s traumaty se každý vyrovnává jinak, tohle se prostě soudit opravdu nedá- ti, kterým na tobě záleží, to pochopí, bohužel u manželovy rodiny můžeš asi čekat pochopení velmi těžko, ale tam to bylo špatný už dřív... Přeju ti, abys našla štěstí.

1eso1
autor
20. srp 2019

@vineta děkuji. U nich pochopení ani nečekam. Navíc jsem je několik měsíců neviděla a vůbec neví, jak žijeme. Já si jen užívám pozornosti. Nic jiného. A opatrná jsem až až. A je to ze mě cítit

janablizka
20. srp 2019

Vykašly se na lidi a užívej si nový vztah.

veronika8808
20. srp 2019

Kašli na lidi.Ja byla po sedmiletém vztahu plného psychického týrání, podvádění a lhaní sama rok.Pak jsem poznala současného přítele.To,co já měla doma ze strany chlapa tak on měl ze strany ženský.Bohuzel ona k tomu ještě chlastala.Ze začátku jsme to oba brali jako "postelovy vztah".Pak jsme spolu jeli na dovolenou a od té doby jsme spolu 🙂 Prostě nám spolu bylo a je pořád dobře.Ani jeden jsme si nemazali med kolem pusy a ani si neslibovali lásku až do konce života.V listopadu se nám narodí holčička a příští rok se budeme brát.
Takže...Vubec nedej na to co si myslí ostatní a užívej si nového vztahu 🙂

mrav
20. srp 2019

Jsem rád, že jsi někoho potkala. Jen to, prosím, neuspěchej. Je krásné, když je člověk zamilovaný, ale hned bych si ho domů nevodil. Taky jsem se svou přítelkyní od dubna

mrav
20. srp 2019

Ale ani po půl roce bych si jí ještě nebral. V každém případě ti přeji hodně štěstí ve vztahu.😄

1eso1
autor
20. srp 2019

Tady nejde vůbec o vztah... Jen spolu trávíme čas. Nic víc, nic míň. A ty řeči okolo... A to spolu opravdu nic nemáme. Jen spolu rádi trávíme čas

sudylichozrout
20. srp 2019

@1eso1 Driv ci pozdeji se to prerodi do neceho vic. Zvaz, jestli jsi pripravena na to, ho treba odmitnout, pokud si jeste nebudes jista. Nedavej mu plane nadeje. Pokud si jista jsi, tak do toho jdi.

1eso1
autor
20. srp 2019

@sudylichozrout Je to možný, že se to přehodí... A nebo třeba taky ne... A když jsem nad tím přemýšlela…. Já poslední roky s chlapem ani nežila. S ničim mi nepomohl, nic neudělal... Teď to vidím zpětně. Že to stálo za úplný h... Normální ženská by utekla mnohem dřív... Nevim co jsem si myslela.
Navíc mi dneska přišel dopis, kterej nechal

kapii
20. srp 2019

Na trávení času s tím, s kým je ti dobře, není vůbec nic špatného, však si ho přece hned nestěhuješ domů ani nebereš. A na lidi se vykašli, blbci budou blbě kecat vždy a v pohodě lidi ti to budou přát 🙂

1eso1
autor
20. srp 2019

@kapii Máš pravdu. Díky 🙂 Jen asi ty lidi, který budou pořád remcat neumim úplně vypustit :/

kapii
20. srp 2019

@1eso1 to se spraví, čím dřív se to naučíš, tím dřív ti bude líp, jako jasně že to nejde hned, ale postupně se jde od toho odpoutat. Já jsem to taky dlouho neuměla a říkala si pořád, co tomu kdo řekne, ať už šlo o cokoliv. Pak jsem si uvědomila kolik to bere energie a kolikrát jsem si sama sobě pokazila náladu tím, že místo abych si užívala že je konečně něco fajn, tak řeším ostatní. A úplně zbytečně.

1eso1
autor
20. srp 2019

@kapii Je to tak no... Je pravda, že si tim zbytečně kazim náladu. Místo toho abych si užívala, že je mi fajn.

kapii
20. srp 2019

@1eso1 chápu, že si to nejde ze dne na den "vypnout" v hlavě, ale držím palce, ať se ti to brzo podaří, hodně to člověka osvobodí 🙂

1eso1
autor
20. srp 2019

@kapii Někdy stačí si z takových udělat srandu a říct jim něco, co není pravda a čekat odkud to přijde a v jaký verzi... To jsem zkoušela naposled a docela mě to bavilo 😀

kapii
20. srp 2019

@1eso1 to jo, to se pak člověk nestačí divit, co se dozví 😄

1eso1
autor
20. srp 2019

@kapii Přesně 😀😀 Tohle mě baví :D