Svobodné maminky. Jak to zvádáte?

lenulka20
28. zář 2011

Ahojky najdou se tady nějaké svobodne maminky??,a jestli ano jak to zvladate???

dyzzinka
23. říj 2016

@terka228 Ahoj já jsem sama s dvema detmi z prvniho vztahu a ted cekam dite z druheho vztahu. Jsem z toho tak akorat na prasky protoze jsem treti dite nechtela ale uz se neda nic delat...Tak jsem zvedava jak financne zvladnu tri deti 😨 Otec mych dvou deti si je bere velmi zřídka spise jen starsi dceru o mladsiho syna skoro zajem nejeví. Kdyz byly dceři asi dva roky soc.pracovnice nam udelala mimosoudni dohodu o jeho styku s ní.mel ji mit jednou za 14 dni na víkend. ze zacatku jsem s nim mela boje protoze dcera k nemu chodit nechtela delala řvavé sceny a on misto toho aby ji nechal doma tahal ji nasilím coz jsem behala po socialkach ze to tak nejde ze kdyz ta holka jit proste nechce tak at ji necha doma a co na to socialka??nezajimalo ji to. pry otec na dceru ma narok stejny jako matka a davali jeste me za vinu ze ji na jeho prichody asi radne nepripravuji.to byla docela krusna doba ale cim byla dcera starsi tim to odeznelo a on pochopil ze kdyz k nemu bude chtit jit tak pujde a kdyz nebude chtit tak proste nepujde.dnes je dceri 7 let on se ozve jednou do mesice a kdyz dcera chce jit tak jde jinak chodit nemusi a jemu to je jedno.kdyz jsou ty deti male tak ja jako matka jsem si to taky nedokaza predstavit aby nekde byla cely vikend ale cim jsou ty deti starší je to jine a hlevne kdyz po vikendu prijdou domu a slysite ze se jim tam libilo tak jste spokojeny taky ze to dite bylo spokojene ze nijak nestradalo. 🙂