Dětský koutek nebo zábavní park v okolí Motola

77mila
13. čer 2018

Maminky (nejen) z Prahy zítra jedeme na kontrolní vyšetření do Motola se synkem, potom máme většinou ve zvyku ho za odměnu vzít za nějakou zábavou, poradíte nějaký hezký koutek nebo zábavní park? Naposledy jsme byli v Hamley's, ale moc nás to nenadchlo... děkuji všem

radecka1
13. čer 2018

My jsme se stavili v dětském koutku v IKEA na Zličíně. Zaparkovala jsem tam zdarma (v Motole je dost drahé parkování), pak jsme jeli MHD do Motola (přímý bus) a při cestě zpět se děti vyřádily v IKEA a já měla chvilku na nákupy + oběd tam. Moc se jim to líbilo (věk 3,5 roku), autobusem jezdíme málo, tak i to byl zážitek a finančně velmi nenáročné. Koutek v IKEA je normální hernička, tak to zase není žádná bomba, nevím, co od toho očekáváte. V Hamley's jsme zatím nebyli, ale právě jsem si myslela, že je to moc pěkné, jakou pouť. Další nápady jsou Mořský svět v Holešovicích nebo Království železnic na Smíchově.

77mila
autor
13. čer 2018

@radecka1 Moc děkuji za tipy, také bych ocenila méně komerce, Hamleys je vyloženě tahačka peněz. Koutek je fajn, určitě se v nich vyřádí, má je moc rád, chceme vždy něco jakoby vyjímečného, když to má za doktory, ale myslím, že i koutek by mu stačil...

pavlinar
13. čer 2018

http://www.gutovka.cz/vodni-svet/
Je to zadarmo. Je tam i lanové hřiště pro děti, normální hřiště s houpačka a prolízačkama... pískoviště s vodou... vyblbnou se tam děti i dospělí 🙂

ivuska1986
13. čer 2018

Co zkusit masinkovou kavarnu v Galerie Nove Butovice? Asi bych se objednala dopředu

ssandy
13. čer 2018

@77mila https://www.toboga.cz/praha na Zlicine primo vedle Ikey, ale nikdy jsem tam nebyla, tak nevim. Urcite najdete nejaka hodnoceni.

mrmag
13. čer 2018

Dala bych ten vodní svět nebo zoo třeba když vyjde počasí tím ho i hezky unavíte 🙂))

barbara04
13. čer 2018

ta toboga byla ted i na slevomatu koukni se 🙂
jinak teda... z ruky, ale cafe koala, taky byl ted voucher na slevomatu... zalezi odkud jedete🙂

sivuska23
29. čer 2018

@pavlinar ano také doporučuji gutovku.