Hory s dětmi - Beskydy. Máte tipy na jednoduché výlety?

ewusssa
22. led 2020

Ahoj mate tip na nejaky izipizy mikro vyslapek nenarocny s kocarkem? ...ja s
Mimcem v brisku a dcera ma 2,5 roku a jeste spi po obede takze kocarek na spani....posledne jsme vyjeli k Chate Hradek a sli jsme nahoru na Filipku to bylo v pohode....... Diiky

makra1988
22. led 2020

V novém Hrozenkove vyjet na kohutku a jít se projít na portas. Nenáročné.

Na soláni nad velkými Karlovicemi zaparkovat a jít se projít kolem vyrezavanych soch.

Na Pustevny vyjet a co ujdete jít k radhosti, hezká cesta.

Nebo třeba jen na Hukvaldy a jít se projít k hradu a tam krásný výhled do okolí.

bonavoxa
22. led 2020

@ewusssa Jako cérka z Hrozenkova samozřejmě Kohútku jen doporučuji. A také velké Karlovice Naučná stezka, Statek u Rajmunda, tam se dá i ubytovat.

makra1988
22. led 2020

@bonavoxa zdravím do Hrozenkova z huslenek, máme to tu krásné ty panoramata 😊

bonavoxa
22. led 2020

@makra1988 😉 Zdravím na Huslenky. My tedy žijeme už o kousek dál, ale na Hrozenkově u našich jsme nasáčkovaní kdykoli to jde :D Pro mě nejkrásnější kopečky na světě❤ A vyžití je tam opravdu luxusní, v létě i v zimě.

makra1988
23. led 2020

@bonavoxa jj my máme mami od manžela v Trojanovicich, 2km od vleku, kopeček kam se podíváš 😊ne vše jde bohužel zvládat v těhotenství, já jsem teď ráda, že vyfunim schody v baráku 😊

bonavoxa
23. led 2020

@makra1988 To chápu 🙂 V těhotenství jsem určitě nedělala něco jako lyžování, chodila jsem s dcerou nahoru do Brodské, tam má pán hospodářství. Divoké prasata, jeleny, daňky, králíky, sovu, křepelky, činčily, husy,...V druhém trimestru jsme zvládli Chorvatsko a i Plitvická jezera..to byl docela záhul ta trasa. A jinak v těhotenství spíš nějaká ta kultura, toho je na Valašsku taky dost. A možnost třeba welness na Horalu, apod.

jiri25
3. únor 2020

Zkusil bych ty Pustevny. Pamatuji když jsme tam šli ze školy což už bude nějaký ten čásek. Táhlý kopec který by se dal s kočárkem i vyjít. Na Pustevnách jsem ale nějaký ten pátek nebyl a s kočárem jsem to nezkoušel. Leda by to mimčo bylo nositelné na zádech 🙂