Jsou v Táboře jesle?

pavlanatlinka
22. led 2013

ahojky budem se stěhovat do Tábore (jihočeský kraj) je tu nějaká maminka která je odtamtud nebo aspon neví jestli tam jsou jesle? mám RD jen na 2 roky kvůli penězům musím pak jít do práce tak potřebuju zjistit jestli tam jsou nějaké jesle. na internetu nemohu najít. mockrát děkuji

evazach
23. led 2013

ahojky ,tak to tě vítám u nás v táboře....jesle tu asi nejsou a pokud tak soukromé,pokud budeš chtít můžu se ti poptat...a kdy tu budete bydlet a kde?pa eva..jsem na MD mám pětiltou holčičku a ted čekám kloučka

ancickah
26. led 2015

ahojky já taky hledám jesle mám syna v únoru tak že do školky se už nedostane až od září tak potřebuju aby mi ho vzali na půl roku do jeslí

xinka
26. led 2015

Ahoj' klasické jesličky tady v Táboře asi opravdu nemáme, ale jak už holky psaly je tu soukromé zařízení jmenuje se Mufik, no snad to není reklama a nebude to smazano. Ale nevim, jaké maji ceny ani zda mají místa. No a možná by se dala najít i nějaká školka, některé berou i dvouleté.

gwen84
26. led 2015

@ancickah Ahojky, obávám se, že v Táboře státní, resp. městské jesle nejsou. Ty mají v JČ kraji jen v Písku a Č. Budějovicích ☹ Takže jedině se poohlédnout po nějakých soukromých. Já se budu vracet do práce v dubnu a syn, to mu budou 2 roky, půjde do firemní školky. Tak hodně štěstí při shánění 🙂