• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kam s dětma v Olomouci a okolí?

26. dubna 2011 
Ahoj maminky (i nastávající) z Olomouce a okolí. Chtěla bych vás poprosit o nějaké tipy kam chodíte s dětičkama (nebo kde je to pro děti fajn). Už se udělalo krásně a chci aby měli děti nějakou změnu, ne jen hřiště u baráku. Do ZOO na Kopeček mě neposílejte, tu jsme už tento měsíc stihli. :grinning:
20. dub 2011 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paralimi ahoj, tak pojď do naší olomoucké diskuze a nudit se nebudete, pořádáme srazíky a scházíme se.... :wink:
20. dub 2011 ve 23:45  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzka72 To jsem nečekala, že mi někdo odpoví tak pozdě večer. Myslela jsem, že všechny maminy chodí spát brzy, aby byly ráno v 6 fit :slight_smile:
20. dub 2011 ve 23:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paralimi já ti odpovím do 2 hodin ráno, pak zalehnu a spím do cca 5,30-6..já jsem nespavec...
20. dub 2011 ve 23:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tohle teda fakt obdivuji a závidím. Já jsem medvěd a když takhle ponocuji, tak celé dopoledne trpím :confounded: Jsem ještě nezkušená, jak se dostanu do vaší diskuze. Poradíš????
21. dub 2011 v 00:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paralimi vydrž, je uzamčená, napíšu vedoucí :grinning: ať tě tam šoupne :grinning: pak se ti to objeví ve zmíňkách....
21. dub 2011 v 00:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzka72 Děkuji :slight_smile: Zatím se loučím, jdu spát.
21. dub 2011 v 00:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Zkus kouknout na www.hyperslevy.cz. Ja tam sehnala uz dve super akce do bazenu.
26. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek