• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kam s dětmi v Brně? Poraďte

3. června 2013 
Bongo doporučuji je super i mraveniště ale to až se oteplý
Ale furt mě připadne že v centru města nejsou žádný dětský kavarny,nevíte někdo o nečem?
15. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baj
na Husové :wink:
15. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na Mendláku ten jogurt.bar, Holandia
15. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo ty znám myslela jse třeba zas nějaký nový typ :confused: Prej nekde u Lužánek cosi je jak je tam nějakej ta restaurace Belveder tak prej někde tím směrem :confused:
16. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já jsem zapoměla napsat, že chceme do Bonga. Píšu rychleji než myslím..
O mraveništi vím, to provozuje i manželův strejda, tam pojedeme spíš v létě, ale prej to budou od dubna otvírat. jinak díky moc.
17. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bajnokova
tak to nevím.Jako nějaká kavárna?
Koukni na babyweb.cz
Aura restaurace :wink:

gim :wink: Bongo je skvělý,jen ty ceny teda už ne :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co v Brně tohle http://www.zahradnizeleznice.net byla jste tam některá? Nenašla jsem tam ani ceník...
24. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle neznám, ale moc se mi to líbí, jak bude volno, určitě tam vyrazíme :slight_smile: ...
24. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: jé,to vypadá dost dobře.to musím prozkoumat. Já vím jen o železnici v Drásově.
24. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam je to užasný mi tam byly už několikrát to má pán u rodinnýho domku děti jsou z toho nadšení a cena moc si nepamatuji ale myslím že nějaká jen symbolická 10-20kč nějak tak to tuším bylo.Moc moc doporučuji :slight_smile:
24. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to je pecka, tam vyrazíme :slight_smile:
25. bře 2010 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, tak až pojedeme do Brna tak se tam stavíme...
jo a kdyby byl nějakej tip na výlet i v okolí brna tak šup sem s tím...jsme sice od Třebíče, ale Brno není zase tak daleko...
25. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veselý kopec :wink:
26. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeeeee, Veselý kopec, to je nádhera, tam to miluju, to rozhodně stojí za to!
26. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: já taky
26. bře 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tam jsme ještě nebyli, ale v květnu se chystáme sem http://www.vagon.hu.cz/ to jsou taky Ždárské vrchy
27. bře 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na Svoboďáku budou zase velikonoční trhy. Víte o tom něco?
27. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, ale zajímalo by mě to... zase? Ony už tam někdy byly :fearful:?

Příští víkend je otevírání sezony na Veveří.
27. bře 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
...prej loni na Moraváku :confused: .A letos mají být na Svoboďáku, podobný jako vánoční,bez podprsenek a prostěradel od ťámesů :wink:

A parníky letos už budou?
27. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo faaaaaaaaaaaaaaaajn...

Jj, lodě letos budou, konečně...
27. bře 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme chtěli vyrazit dneska na ty vláčky, pak jsem naštěstí znova koukla na internet, že otevírají od dubna, takže příště...
27. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super ty parníky :wink:
27. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, narazila jsem na Vas nahodou a zrovna vcera jsme se bavila s manzelem o tech parnikach, jestli vubec letox budou jezdit na priglu a ted koukam, ze teda jo, tak to je super :dizzy_face:
to bongo znam,ale jeste jsem tam nebyla, je tam nejake vyuziti pro deti tak v tom roce?mame tokousek od manzelove prace :grinning:
s tou kavarnou nevim v centru brna, na zadnou jsem zatim nenarazila,ale rada chodim s malou na prebaleni a na najezeni do Family pointu na Josefske, je to tam super a da se tam i hrat..ale to uz asi znate , ze? :grinning:
29. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
trhy budou od 30.4.-4.4.
29. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, tak to zkusíme vyrazit, jsem na ně zvědavá... tak snad to vyjde...
30. bře 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malováni,teď jsem koukala na tvůj ftb...vy nemáte školku?Nevezmou? :confused:
30. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, zatím to vypadá, že nevezmou... Kvůli věku, Evi bude mít tři roky na konci srpna a hlavní kriterium je věk... Že nastupuju do práce nikoho moc nezajímá... Zkoušeli jsme opravdu hooooooooooooodně školek, klidně můžu napsat konkrétně a v několika mi řekli, že tříleté dítě nevezmou ani jedno... Ze dvou školek ještě na odpověď čekám, tak jsem zvědavá...
30. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to je masakr s tema skolkama, slysela jsem o tom i v TN a na netu jsem taky neco cetla, je to fakt silene, Nath ma 3 roky v breznu a vezmou mi ji az v zari a tak asi budu pul roku doma zadara nebo nevim jak to resit, mam z toho vitr uz ted
30. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, je to celkem síla, zkoušela jsem i soukromý školky, cenové relace 6.300 - 10.000/měsíc a ty levnější už jsou taky plný... tak nevím, no... hlídání nemám, tak nevím, jak to budem řešit... uvidíme... asi je pořád lepší dát 10.000 za školku a chodit do práce a mít nějakej příjem, ze kterýho pak sice asi moc nezbyde, než být rok na pracáku, že...
30. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek