Kam s dětmi
levata
3. črc 2014

Od kdy pustit dítě samotné do kina?

Od kdy jste pustili dítě samotné do kina? tedy jakože ho tam odvedete a necháte koukat na film a pak na něj čekáte? Může vůbec dítě být samo v kině? Už jsem nebyla v kině ani nepamatuju, tak netuším, jaká jsou pravidla.-)
lenkaef
3. črc 2014
Dcera šla sama s kámoškama be 13-cti letech.A když je film dětem přístupný,není problém.🙂
mataharyy
3. črc 2014
Může být v kině samo 🙂
Myslím že je to individuální, záleží na vyspělosti dítěte, některé to zvládnou v šesti jiné v deseti mají problém 😃 Já jsem chodila se sestřenicí do kina sama když mi bylo dvanáct a to jsem tam jela vždy přes půl Prahy taky sama 😉 Pokud dítě zvládne opravdu celou dobu sedět, případně si odskočit na záchod a trefit správný kinosál samo, tak v tom problém nevidím. Já bych asi dítě s kamarády pustila do kina samotné tak jak popisuješ (dovézt a vyzvednout), tak v šesti/sedmi letech (uvidím jak na tom tedy mé děti budou s mentální vyspělostí a s potřebo jít "sami" 😃 ), ale s tím, že budu někde poblíž, ne že odjedu 😉
uztotakbude
3. črc 2014
Pusila bych v deseti, dřív určitě ne. Ani to dřív to děcko nepotřebuje. Jsem sice proto, aby se dětičky učily samostatnosti, ale spíš že pustím děcko koupit mléko, rohlíky a nějaký pamlsek do obchodu za rohem apod. Kino je trošku jiná liga. Děcko vezme po dvaceti minutách filmu roha, páč ho to prostě nebaví a kde ho budeš hledat, když to zjistíš až za další hodinu? To už může být děcko to tam.
evvina
3. črc 2014
Já syna pustila sama v 8 letech s tím že on seděl v jednom sále a já s dcerou v jiném. Měl telefon a když skončil tak mi poslal sms a čekal na smluveném místě.
majina
3. črc 2014
Sestřenka má kluky staré 7 a 6 let, ukáže jim, kde budeme sedět (máme v kině malou kavárnu), potom je posadí do sálu a odejde. Kluci většinou vylezou jen kvůli WC. 😃 Pokud nebudete na "půdě" kina tak je to jiné. Taky záleží, jestli tam dítě zůstane úplně samo nebo alespoň s jedním kamarádem.... můj názor

Začni psát odpověď...

Odešli