Plasy - pivovar a zoo

matkacekatelka
20. čer 2019

Byl jste tady někdo? Jak je zoo časově náročná a dá se dobře najíst v pivovaře? Nevíte jestli je tam třeba zahrádka a dětské hřiště? Díky

adelinka89
20. čer 2019

Nám stačí na tu zoo hodinka (bez minigolfu) a chodíme na jídlo hned vedle k Rudolfovi a super 😊

lenkajan
20. čer 2019

Pocházím přímo z Plas 🙂 ZOO jde zvládnout za 30 min, ale doporučila bych ji tak na 60-90 min. Najíst se můžete v restauraci Rudolf II., kde je venku menší dětský koutek. Můžete se najíst i v pivovaru, který je asi 5 min pěšky od ZOO. Tam ale dětský koutek ani hřiště není. Kousek od pivovaru je Centrum stavitelského dědictví, kde se děti také zabaví 🙂

matkacekatelka
autor
20. čer 2019

@lenkajan vaří lépe u Rudolfa? Co myslíte? Hlavně je super, tě je tam dětské hřiště 👍

lenkajan
20. čer 2019

Majitel obou zařízení je stejný. Pivovar je více zaměřen na jídla, která se hodí k pivu, a výběr je zde o něco menší než u Rudolfa II. Rudolf II. je klasická restaurace s velkým výběrem jídel. Mně chutná jídlo v obou 🙂 Co se týká toho dětského hřiště, tak tam bývala houpačka a takový domeček na hraní...snad to tam stále je, letos jsem tam ještě nebyla 🙂

dzejsy
20. čer 2019

@lenkajan stále tam venkovní dětský koutek je. Jsem přímo z Plas

fly80
20. čer 2019

Já jen doporučím, jezdíme tam často, ale tedy bydlíme kousek od Plas. A tedy koukám, že i na koníku se najde někdo, kdo bydlí kousek 😍