Tanečky po 3letou pohybově napřed, Praha 6 a okolí

Maminky z teto oblasti neporadite nejaky dobry krouzek na tanecky pro tri letou? Mala je pohybove od narozeni napred, bavi ji i balet, ale vsude berou jen od 4 let a rikanky uz ma od roka za sebou. NEbo nejaky pohybovy krouzek s hudbou? Jsem ochotna ji i nekam dovazet.Dekuji
dana3262
5. dub 2013
@romantika a v lidusce berou az od 4? Nebo od 6ti? V nějaké MS urcite bude kroužek. Chodí do MS?
kocicinka
5. dub 2013
@romantika
@dana3262
V klasické lidušce berou od šesti let nejdříve.
Můj syn chodí do baletní školy Pirueta v Karlíně. Na stránkách mají také uvedeno, že berou od 4 let, ale jeho vzali na základě vyzkoušení ve 3,5 letech.
Tak to zkus 🙂
romantikaautor
5. dub 2013
@dana3262
nene tri mame na jare a nedostali jsme se, u nas je to totalne out. brali tak 40 z 500tideti. fakt katastrofa. takze zbyvaji jen krouzky.
romantikaautor
5. dub 2013
@kocicinka
dekuji, tak jeste to muzeme zkusit tak, ale tri ma ted v kvetnu takze asi jeste bude prdola, ale vetsinou komunikuje jen se starsima a vzhledem k tomuze chodi od pul roka, tak jsme fakt dost napred a v krouzcich s vrstevnikama ji to fakt dost neba. ale dekuji, za zkousku to stoji. vim ze baletni skolu tu mame tak se pujdu poptat. Nerikali vam proc se bere od ctyr let?
kocicinka
5. dub 2013
@romantika neříkali. Ale asi to posuzují spíše individuálně. Synovi byli 3 roky v červnu a chodí tam od září a mají tam ještě mladší holčičku.
Taky to můžete zkusit v Dance Perfect na Národní třídě. Tam snad berou od dvou let.
romantikaautor
5. dub 2013
@kocicinka super dekuji tak to mam radost.dekuji za tip