Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Tipy na kratší dovolenou v ČR s 2letým dítětem

magdanaty
5. črc 2019

Dobrý večer, hlavní dovolenou už máme s dcerou za sebou, ráda bych s ní ale ještě během léta vyrazila na pár dní buď na nějakou farmu, nebo někam k vodě. Proto prosím o tipy dle vašich zkušeností:

1) pobyt na farmě nebo statku, kde je možné být v kontaktu se zvířátky, kdekoli v ČR, ideálně tak do 150km od Prahy

2) pobyt u vody s písčitou pláží, ubytování buď v nějakém penzionku, apartmánu nebo chatkách, v místě vyžití pro děti - min. hřiště, skluzavky apod.

Předem děkuji za konkrétní tipy a doporučení, nechci nic předraženého, spíš naopak, ale zase aby to bylo vhodné pro pobyt s malým dítětem. Hezký večer🙂

tynka9
5. črc 2019

Ubytování na statku - Penzion a camp Javořice, Lhotka u Telče. Zvířátek kupa, ve vsi nové hřiště, v okolí rybníky na koupání, dá se na výlety do Telče, Jindřichova Hradce, Dačic,...

klaarusa
5. črc 2019

Nám se líbilo u Kamencova jezera. Písčitá pláž, dětské hřiště...Blízko zoo a krásné safari.

marcetta_k
5. črc 2019

Farmapark Soběhrdy - tam jsme akorát teď na začátku týdne byli a super. Měli jsme koupený vstup na dva dny a ubytování v Hotelu Akademie Naháč. Je to sice hned u dálnice, ale osobně mě to vůbec nerušilo a pokoj byl i s balkonem, takže super. Pro děti tam je pak maličké hřiště a skákací hrad. Během dne pak byla v hotelu nabídka programu pro děti.

la_amanita
6. črc 2019

Naši teď byli v resortu Hulín u Sedlčan, tam mají hodně zvířat, prý i nosály, koukni na web.

la_amanita
6. črc 2019

A u vody zkus Autokemp Osika u Albeře, tam jezdí za pláží úzkokolejka a je tam pozvolný vstup do vody. Akorát je to z Prahy dal.

zlorenka
6. črc 2019

Baresuv ranc u Chlumce nad Cidlinou? kousek je Fajnpark 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli