Práce Kladno a okolí + školka. Jakou máte práci a jak to stíháte se školkou?

11. led 2022

Dobrý den, jak to máte se školkou a práci? Dcera je narozena v dubnu, a mě v dubnu končí mateřská, takže budu muset od dubna na pracák a doufám, že budu moct být nějakou dobu zapsaná, abych s dcerou mohla být doma do září než půjde do školky, ale co koukám po pracích tak tady v okolí není žádná práce jen na ranní. Tak mě zajímá co děláte za práci vy ostatní a jak to stíhate se školkou?

lucie0205
11. led 2022

Nabídky na kladně jsou a je jich celkem dost nic méně špatně finančně ohodnoceny. Každopádně se rozmohlo spousta obchodů ať už Unhošť velká dobrá rozdelov a okolo. Sama billa a lidl. Tam je nabídek spousta. Jak ranní odpolední či noční.

malaskareda
11. led 2022

Já práci hledala radši dřív,abych nezůstala bez příjmu,na pracák jsem nechtěla. Práci jsem našla rychle, je dost nabídek a malá šla do soukromé školky Smíšek(skvělá školka a cenově dostupná).

patypresdevaty
11. led 2022

No já zůstávám ve své původní práci a naštěstí mi umožní zkráceny úvazek a hodně Home Office. 🙏
(Ale to je i tím, že jsem pár hodin týdně pracovala průběžně pořád, takže máme dobré vztahy a důvěru)

natilla
13. led 2022

Záleží v jakém oboru,cos dělala, co umíš... Já měla štěstí,našla jsem práci účetní a půl úvazek hned napoprvé,když byly dceři 2,5. Po třech měsících jsem byla na plný..teď jsem 2roky plně na HO,nikdo neřeší,jestli pracuju ráno nebo v noci..jsem s ostatními ve spojení,musím reportovat,že mám vše hotovo..občas jsem "v práci"celý den,takže kolikrát je to těžší než být od do v kanceláři,ale školka,nemoci,lockdowny atd.vše zvládám při práci

swan42
13. led 2022

Materska ti podle me skoncila uz davno...
Jestli ti konci rodicovsky prispevek, tak si jeste muzes RP snizit a tim prodlouzit- nebudes bez penez a budes vedena jako osoba pecujici o dite do 4 let veku, takze zdravotni za tebe dal plati stat. Pokud ti konci rodicovska dovolena, tak u zamestnavatele si muzes pozadat o neplacene volno.
To pisu pro pripad, ze bys ted praci nesehnala, pripadne ti nevzali dite do skolky ted, ale az od toho zari...

mimiveru
19. led 2022

Nastoupila jsem do práce hlavně kvůli Home officu, díky bohu za něj. I přes to je ale práce s dětmi těžká, dceři je 8 let, to už je dobré, ale synovi jsou 3 a toho vždy musí někdo hlídat, s ním nic neudělám. Teď má zrovna neštovice a pytlíkujeme to tady s manželem, ale díky HO nemusím na OČR... Po létě jsem sháněla novou práci, ale všude bylo vše na směny, nebo pracovní doba do 16-17h, to prostě není možné.