Valco Snap 4 Sport vs. Casualplay S 4

barujanko
8. lis 2017

Dobré ráno všem. Mám prosbu ohledně výběru kočárku. Považuji to za zásadní krok, ale dostala jsem se do fáze, kdy mám 2 favority a neumím se rozhodnout. Prosím maminky o radu. 1.kocarek je valco snap 4 sport + korba NEBO 2.kocarek Casualplay s4 trojkombinace. Oba jsou rok používané. Jedna se o bazarové kočárky. Ale jsou z daleka, vyzkoušení by nebylo tak jednoduché. Praktické rady jsou nad zlato. Chtěla bych, aby se v něm dítě cítilo, co nejlépe, abych se s ním nenadřela-takze co nejlepší jízdní vlastnost, praktičnost. Děkuji mnohokrát, přeji pěkný den 🙂

leki
8. lis 2017

Js mam valco snap4 sport white. Jsem s nim moc spokojena a nemenila bych. Dobre se ovlada i jednou rukou (predtim jsem mela inglesinu a to byl docela "tank"). Je lehky, skladny, malej si do nej umi i sam vylezt/slezt (kdyz neni pripasanej. Lze polohovat do opravdu uplneho lehu, ma hodne velkou strisku, takze na nej fakt vubec nesviti, dobre odvetranej.. Ma ale teda sve nevyhody. Kosik dole, kdyz je dite v lehu, dostat se tam je bojovka. Neni mozne z nej sundat uplne celou kocarkovinovou cast a vyprat ji (myju rucne ve vane s celym kocarem), lze jen striska. Je trochu mene stabilni, nez klasicky sportaky (ale projeli jsme s nim ve zdravi i dost narocnej teren). A posledni vec, to vetrani, cela cast za hlavickou se da srolovat a v lete to suprove vetra (neni tam pak latka, ale sitovina). Jenomze v zimne tama bude asi trochu tahnout, pac to nejde uplne utesnit/zapnout (je to na suchy zip, a to jen v rozich). Deti jsou ale v ruznych fusacich, kapucach atd v zimne, tak to asi zasadni roblem nebude (mam od jara, tak nemam zkusenost se zimou) . Ono vse ma sve + a -. Jak uz jsem psala, jsem moc spokojena a nemenila bych.

msimankova
8. lis 2017

Mam Valco, souhlasim s vycerpavajici odpovedi @leki 🙂 Kamaradka mela ten Casualplay a hodne si stezovala,z e je tezky, korba mala a sportak se nedal slozit vcelku.... Ja mela hluboky Cam Cortinu, byl super prave jako hluboky, sportak hrozny. To je podle mne problem trojkombinaci... Valco jsem si vybrala kvuli rozmerum a skladnosti, jako jasne, ze mouchy ma, ale plusu rozhodne vic. A miluju tu strechu 🙂