Dětský urolog. Máte tip na nějaké citlivého?

horsewoman
4. únor 2022

Ahoj maminky. Moc vás prosím o pomoc 🙏 Můj 2 letý syn má stále opakující se problémy s pindíkem, a tak bych s ním ráda zašla k nějakému urologovi, jenže mám strach, aby ho vyšetření netraumatizovalo. Nyní jsme s mytím a vším tím mazáním mastičkou atd. v pohodě, a to i přesto, že to pro něj evidentně není příjemné vzhledem k jeho potížím..když ho třeba mažu mastičkou, tak trošku pobrekává a pospíchá aby už to bylo, ale hezky drží. Bohužel jsem hodně četla, že po zásahu "necitlivého" urologa měli někteří chlapečci takové trauma, že už si na něj nenechali vůbec sáhnout a stalo se problémem i obyčejné mytí. Dotaz tedy zní: "Je tady nějaká maminka, která taky se svým synem řešila tyto problémy a má tip na nějakého "citlivého" dětského urologa?" Předem moc děkuji za tipy, případně varování kam naopak nechodit.

luciklim
4. únor 2022

@horsewoman pokud by nevadila Praha, tak pan doktor Sedlacek, poliklinika Stodulky-vyborny doktor, odbornik se skvelym pristupem k detem🙂

horsewoman
autor
4. únor 2022

@luciklim Děkuji moc! Pokud se nenajde nic blíž, tak bychom zajeli i do té Prahy, protože zrovna tohle je takové citlivé, tak bych to nerada zkazila.

luciklim
5. únor 2022

@horsewoman neni zac 😊drzim palce