JEUNESSE. Zkušenosti?

vrabcak0007
17. zář 2021

Ahoj, má tu někdo zkušenosti s výrobky této firmy? Nejde mi o to, že je to letadlo jako Amway, Oriflame apod...zajímají mě zkušenosti s výrobky, zda někdo má a zda byl spokojený..moc děkuji 🙂

vrabcak0007
autor
17. zář 2021

@vrabcak0007 nikdo nic?

vzkazyzuniverza
21. zář 2021

@vrabcak0007 ahojky, jednou jsem jako kosmeticka na veletrhu koupila par veci od nich, pletovou masku a masku na vlasy, voni nadherne, plet to cistilo skvele, vlasum take delalo dobre. Vypada to fakt jako bahno z mrtveho more, ale bohuzel jsou to roky a nevim, jak moc je ta kosmetika prirodni. Zivot mi nabral jine obratky, takze jsem pak nemela potrebu to dal zkoumat, jsou docela drahy i. 🤷‍♀️

vrabcak0007
autor
21. zář 2021

@vzkazyzuniverza mooooc dekuju ❤

dvouletas
16. únor 2022

Dobrý den. Tak letadlo je úplně něco jiného 😊 ale k věci… produkty fungují a jsou TOP👍Teda za mě 😉

krajdeni
21. bře 2022

Hezký den, já mám zkušenosti s kolagenem Naara. Velmi mi pomohl při padání vlasů po dětěch a s lámavostí nehtů. Díky tomu jsem s firmou začala spolupracovat, protože ji věřím a pomohlo mi to. Dejte vědět, ráda Vám povím více. Denisa

spokokoko
22. čer 2022

@vrabcak0007 tak rozhodně je kolagen nejlepší na trhu díky složení. Co se týká péče o pleť, asi Neera, ale tenhle kolagen je fakt liga. Ano, je drahý. Ale ty levné mě vyjdou dráž. Musím brát 3x denně z Dr. Maxe, takže mě levnější vyjdou o 200 korun dráž.