Kadeřnictví v Praze. Doporučite levnější, ale také kvalitní?

marie123x
25. lis 2019

Ahoj, po přestěhování do Prahy také začínám řešit kadeřnici, jedná se mi hlavně o sestřihnutí konečků nebo prostříhání. Nerada bych za to dala třeba 1000 korun, proto se ptám Vás, zda nemáte někdo zkušenost s kadeřnictvím v Praze, pokud možno levnějším, ale také trochu kvalitním. Děkuji Úsměv

zelenaesmolda
25. lis 2019

nikdo?ozivim diskuzi 🙂

vineta
25. lis 2019

No já se v Praze nikdy nedostala pod 900, čistě za střih- ale je pravda, že jsem se bála do takových těch oldschool kadeřnictví, odkud dámy vychází s takovým tím barevným skunkem na hlavě 😉, mám vlasy dost náročné na stříhání a zvládne mě jedna kadeřnice z deseti, tak jsem vybírala kadeřnictví, co mají jméno. Momentálně jsem moc spokojená v salonu OliOla, ale cenově je to bohužel právě nad tou tisícovkou... Snad někdo poradí něco vhodnějšího 😉

karla2015
25. lis 2019

Ja chodim, barva - strih - foukana kolem 1000kc, jenom strih jsem davala kolem 400kc (stredne dlouhe vlasy).....Praha 4 Studio Sarm

berenika39
25. lis 2019

Stříhání a foukání kratší vlasy 550,- - Studio Daniel Šíma - super týpek, je náš dvorní kadeřník pro celou rodinu. Praha 4, Pankrác.
https://www.daniel-system-studio.cz/

zelenaesmolda
25. lis 2019

@karla2015
tak to neni zase tak strasna cena,vsak to clovek nedela kazdy mesic 🙂

cuuza
26. lis 2019

Co třeba zkusit slevomat?

astyna88
26. lis 2019

Slevomat,nebo kdyz nespechas,tak ucnovska centra. Manzel se tam chodi strihat asi za 50 kc, zensky konecky za stovku. Strihaji na znamky, takze si fakt davaji zalezet a neni to fikfik jak u klasicke kadernice.

Jinak,ja.se uz barvim sama, protoze 1600 ob mesic nemuzu davat. A ani nechci,vymeje se mi to jako pri domacim barveni,ktere me stoji asi 220 kc.

Sarm na 4 je dobry,tam jsem chodila,nez jsem se odstehovala na Troju.

makronka222
26. lis 2019

Tak ja jsem treba mega spokojena v kadernictvi v metru na Kobylisich. Vedle je to DPP okynko na litacky apod. Kazdopadne za strih, foukani 500,- a fine zensky tam jsou. S barvou nejakych 800-900.

astyna88
26. lis 2019

@makronka222

Ty jo,fakt jo? Ja jsem 10min busem odtamtud smer Bohnice. Asi jsem to nejak prehledla....

karla2015
26. lis 2019

@zelenaesmolda
Jj, jsem spokojena a mam to 3 min. pesky z domu 😉

zelenaesmolda
26. lis 2019

@astyna88
tak barvy z drogerky proti tem od kadernicim jsou hnus,jestli barvis casto nezkousela jsi hennu?

astyna88
26. lis 2019

@zelenaesmolda

Ja nevim,mam zdravejsi vlasy nez od kadernic,ty mi to musely nechavat i dve hodiny a stejne jsem to do mesice mela dole. A byla jsem lehci o nejmene 1600. Mam moc huste a tvrde vlasy, me ani henna by nesla. Navic se barvim spis kvuli sedinam nad celem a co 5-6tydnu max. Kdyby aspon ty sediny nerostly,kdyz se vytrhnou 😀

kaja2016
14. pro 2019

@astyna88 Jojo, podobny problem. U me to teda resi henna, kdyz mam cas.-) Jinak ja jsem slusne kadernictvi pod 1800Kc kvalitni barva, strihani, foukani nenasla.