Bábo má dni, keď odmieta materské mlieko

vavik0204
11. kvě 2009

Ahojte maminky, neviete mi niektora poradit, preco moj syn od cca 4.mesiaca odmieta cez den moje mliecko? Zhruba vo 4.mes. zacal mat problem nakojit sa na inom mieste ako doma. Ked sme chceli byt v parku alebo v aute na vylete, otacal hlavicku na druhu stranu a k prsniku sa nechcel ani len priblizit. Mohla som nukat donemoty, len sa jedoval a pritom bol hladny. Neskor zacal trucovat aj doma a sice mohla som ho nakojit len poleziacky. Ked som si sadla a chcela ho mat na rukach, zas chytil nervy. Urobila som chybu, ze som ho v noci kojila poleziacky a jemu sa to zapacilo?
Teraz mame uz 7 mesiacov a pred tyzdnom som zacala dokrmovat bebou, pretoze som uz nemohla ist ani k rodicom na navstevu. Nas maly zazrak ma den, kedy sa necha nakojit cely den v pohode a na dalsi funguje len na flaske a prsnik nechce videiet ani zdialky. Nestalo sa niektorej z vas tiez nieco podobne?

paola.o1
12. kvě 2009

mne sa stalo to iste a nakoniec som skoncila pri odsavani MM 🙂 proste akonahle vyskusal flasku, ze odtial to tecie rychlejsie a lepsie... uz kojenie nebolo take zaujimave 😀

pistok
12. kvě 2009

každé bábo je iné, ale u nás asi zabralo, že v 8. mes ked som ešte kojila už aj zavádzala flašu s UM, tak sme používali cumlík s malinkou dierkou pre menšie deti, aby mu to išlo tažšie. až ked som ho odstavila od prsa, tak som mu dala vačší cumel podla veku

roana
12. kvě 2009

Naše malá začla úplně odmítat MM na 3 měsících, ale to je možná jiný případ. My to řešily homeopatiky a pomohlo to. Kdyžtak se ozvi do ip.

smajlik
13. kvě 2009

ahoj, my jsme teď 14 dní jeli kojení z obou prsů + dokrm flaškou (malé jsou 4 měsíce) a dnes mi začala odmítat prs, mlíčko v něm je, ale holt to jinakt teče 😒