• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak prodloužit dobu mezi kojením? Syn chce každé 2 h

6. srpna 2007 
ahoj, sice mimo téma, ale jste momentálně jediná diskuse, která "jede" :sweat_smile: . Dohadujeme se o tom s přítele a mě by zajímalo, jak je to s pupíkem u miminek, resp. za jak dlouho odpadne zbytek pupeční šňůry a jak se pupík musí ošetřovat? Dík, věčer bych ho chtěla umlátit argumentama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. črc 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, nám odstranili v porodnici pahýlek 3. den - a potom jsme to při každém přebalování otřeli lihem, to jsme pak dělali i doma...teď už je ok a tak už to neošetřuji, ale někdo to dělá dýl - třeba po koupání...
31. črc 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle mě pupík je úplně "hotovej" tak maximálně do čtrnácti dnů po porodu, pokud je tedy vše v pořádku a nic se nezanítí a podobně. Ošetřovat by se měl tím lihem a to do doby, než je úplně čistej, prostě už normální. Pak si myslím že je zbytečné patlat mimčo lihem, páč neni moc příjemnej na kůžičku.
31. črc 2007 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme pupík čistili Jodisolem (líh je prý moc agresivní) a zasypávali Framykoinem, asi týden po návratu z porodky, pak už to bylo OK.
31. črc 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jo taky sem cistila pupik jodisolem.. vzdycky po koupani.. za 14 dni mel pupik krasne zahojeny.. :slight_smile:
1. srp 2007 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,vahu vubec nereste,hlavne ze je miminko spokojene.Nas malej se narodil s vahou 3900 a meril 52cm,z porodnice jsme sli s vahou 3660,ted ma ctyri mesice a k 8kg mu chybi 10-20dkg.Plne kojim a pani doktorka nas pri kazde navsteve pochvali jake mame vahove prirustky,takze budte v pohode.Karolda
1. srp 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, matyášek se narodil s 3600g a 47 cm , dnes jsme byli na 2měsíční prohlídce a máme 5750g a 58 cm.Není tlustý, jen má tvářičky a bříško.Jsem ráda, že tak krásně přibírá jen z mého mlíčka :grinning: Lepší než kdyby děťátko nepřibíralo :fearful:
1. srp 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
mame trimesicniho chlapecka, porodni vaha byla 4150g a vyska 52cm, ted ma 7300g a 67cm, je na nutrilonu AR, doktorka mi rekla, ze kazde dite je jine, tak to neresim :wink:
1. srp 2007 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačenko! Máme stejný problém..prcek má ve třech mesících 7,5 kg a pořád by jedl. Paní doktorka nám řekla, že sice přibral krásně, ale že bych neměla kojit dřív jak za 3 hodiny! A odůvodnila to tím, že když budu častěji kojit, bude mít "přepapané" bříško, který bude bolet! :unamused: Při představě, že by mohlo moje dítko něco bolet, tak bolí i mě úplně všechno. Takže jsem se nejdřív ty 3 hodiny snažili dodržovat..ale nešlo to..přesně jak píšete, nemůžu nechat dítě plakat normálně a už vůbec ne hlady. Tak teď kojíme, jak si řekne a doktorku neřešim :grinning: Přeju hodně štěstí :grinning:
6. srp 2007 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
grisgot dnes jsme byli na kontrole v 6t - 5300g :dizzy_face:
6. srp 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek