Kojící podprsenka. Lindex, nebo nějaká jiná?

nika110818
17. dub 2021

Ahoj, prosim, muzete doporucit dle zkusenosti nejakou dobrou kojici podprsenku. Slysela jsem celkem dobre recenze na Lindex, pripadne nejaka jina? Dekuji moc.

ema90
17. dub 2021

@nika110818 Z Bonprixu sedi skvele a cenove jsou super. Z Astratexu taky sedi paradne.
Kazdopadne jestli jste jeste neporodila, tak doporucuju koupit nejakou levnejsi a zainvestovat az po porodu, az budete vedet jak moc se vam prsa zvetsi.
Ja treba tu z Astratexu uz ted obliknu tak tak.
Objednavala jsem nekdy v 27tt, sedela mi skvele. Ted jsem v 34tt a prsa se tam skoro nevejdou.

nika110818
autor
17. dub 2021

@ema90 dekuji. Rozhodne chci koupit jen max dva kousky do proodnice a pak uvidime. Dekuji.

87pavlina
17. dub 2021

Já měla z Lidlu, nebyly drahý a byly 2 kusy v balení.

emamaira
17. dub 2021

Mám z Astratexu a moc mi nesedí, hodně tam záleží na výrobci, střihu... Sedla mi z Feeda od Baby Ono, ale rodit budu za měsíc, tak uvidíme, jak budou sedět pak.

fouskovi
17. dub 2021

@nika110818 měla jsem z bonprixu a super

ema90
17. dub 2021

@87pavlina Tak zrovna z Lidlu jsem se divala snad kazdej tyden na eshop a vzdycky vyprodany. Maximalne meli tak 75A, coz asi vetsine zenskych v tehotenstvi a po porodu nebude 😀 to stejny leginy nebo kalhoty. Podle me to vubec nedoplnuji, takze Lidl uplne zbytecnej.

fouskovi
17. dub 2021

@ema90 přesně proto vyhrál ten Bonprix krásný výběr a i velikosti super

nazka
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikolite
17. dub 2021

Taky mám bonprix a spokojenost

mamikry
17. dub 2021

@nika110818 Ja teda nedam dopustit na podprsenku Bravado. Je teda drazsi, ale pohodlna, ma snad pet rad hacku, kdyz se meni velikost prsu i obvod zad. Ma vyndavaci kosicky, kdyz chcete, nebo naopak nechcete vypln. Jen teda neni zadna paradnicka, spis prakticka. 🙂 Na noc si chvali podprsenku od Medely, tu mam v planu poridit az po porodu.

nazka
17. dub 2021

@nika110818 mám tuhle bílou i černou a super, skvělé sedí a mám ji na sobě už přes rok v kuse (střídám jen ty dvě) a drží.
https://www.astratex.cz/kojici-podprsenka-anna/
Samozřejmě do porodnice jsem měla obyc z Lidlu bez kostic. Ale když jsem jí nepotřebovala už na noc, tak jsem chtěla, aby nějak vypadala ☺️

maki90
17. dub 2021

@nika110818 pokud chceš zatím jen do porodnice a nemáš úplně obří prsa, doporučuju sportovní podprsenku typu "lambada". Pohodlná, velikostně se přizpůsobí a prso je venku hned. Dražší kojící pořiď, až se ti stabilizuje laktace, prsa se můžou velikostně hodně měnit.

drep
17. dub 2021

Za mě kojící z Triola, zvlášť pokud jsi víc obdařená. Teď mám sportovní bambusovou z youngprimitive a taky by se v ní dalo pohodlně kojit (ale já už nekojí ). Z astratexu jsem měla jednu, stála skoro stejně jako ta z trioly, ale kvalita byla mnohem menší.

87pavlina
17. dub 2021

@ema90
@fouskovi Holky, však to taky byla rychlá práce na e-shopu, zrovna, když je měli aktuálně v nabídce 😀 Jinak vím, že tam bohužel nejsou moc dostupné.

kozaci
17. dub 2021

Koukám po kojících podprsenách z Bonprixu. Pro ty, co jste objednávali tam - jak je to s velikostmi?
Moje velikost košíčků je obvykle C (nebo i D). Po přeměření mi v v Bonprixu vychází B ( B jsem.snad nikdy neměla ), což mi přijde divný a moc tedy nevím, co objednat (kord, když se po porodu prsa zvětšují ). Moc se mi nechce zboží vracet a znovu platit dopravu.
Díky za rady!

lovemusicsun
17. dub 2021

Mám z Marks & Spencer, nosím je už třetím rokem a dobré.

fouskovi
17. dub 2021

@kozaci já si objednala co normálně nosím tu velikost jen košíčky o číslo větší u jedné

ema90
17. dub 2021

@kozaci Ja mam normalne 85C, vzala jsem 90D a sedi mi skvele. Ale pocitam s tim, ze po porodu budu potrebovat jeste vetsi.