Kroucení u kojení, občas pláč. Proč?

pessy1
24. zář 2007

AHOJDA, MIMI SE MI PŘI KOJENÍ POŘÁD KROUTÍ A I OBČAS ZAČNE PLAKAT.PŘES DEN PRDÍKama netrpí, před kojením ji davám sabík, ale je to stejné.nevíte proč?

linda02
24. zář 2007

ahoj no a není to třeba tím, že papat nechce. Mám podobný problém, někdy mi Kubajz papá po 2h někdy po 3h a někdy i po 4,5h je to různé a když ho třeba přikládám po těch dvou a on nechce tak se kroutí a brečí tak třeba je to ono nevím, každé mimi je, ale jiné. 😉 😉

skaredka
24. zář 2007

ahoj, tak s timhle jsem taky zapasila a jeste porad zapasim 🙂
Nam tohle delala Samca kdyz ji bolelo brisko. Tak male miminko jeste neumi rozeznat jestli ji briskoboli z hladu nebo z neceho jineho, tak chtela samozrejme pit. Tak ja jsem ji dala prso, ona chvili sala a potom zacala vrestet a kroutit se. Ptala jsem se na to naseho lekare a on mi rikal, ze ze zacatku ji to utisi bolest, ale potom je to jeste horsi, protoze tam ma vic jidla, nez se vejde, tak se zacne kroutit.
Taky jsem si vsimla, ze se vselijak krouti kdyz je hodne unavena, to uz zase chce prso aby mohla usnout a strasne se rozciluje, ze ji tece do pusiny mliko. To ji dam dudlik a vetsinou hned usne. Jinak nevim co jineho by to mohlo byt.

viona
24. zář 2007

Ahoj Pessy,mě to dělá naše mimi taky a když jsem se na to ptala dětský doktorky,řekla mi,že se mi za prvý okolo třetího měsíce mění složení mlíka,tak si mimi musí zvyknout a za druhý se miminkům vždycky,když se přisajou,zároveň rozjede i peristaltika ve střevech a některý děti to bolí a proto občas pláčou,to je i ten důvod,proč se děti u jídla často i vyprděj,nebo vykaděj,tak si myslim,že ti třeba pláče proto 😉

pessy1
autor
24. zář 2007

ahoj, díky za názory.bude to tak, ják říká viona.díky za uklidnění, měla jsem strach, aby neměla něco s bříškem, ale když nekojíme je úplně v pohodě a na prdíky netrpí. 🙂