Nystatin mast, kde koupím?

karlajasmine
30. lis 2015

Ahoj, trpíme na moučnivku a synovi se to nehoji, prosim o radu, na jakých německých stránkách se dá koupit nystatin a jak se ten vyrobek přesně jmenuje? Děkuji moc za případnou radu 🙂

juliemedvedova
30. lis 2015

Nystaderm Mundgel, objednávala jsem te´d na versandapo.de s přeposláním na adresu v německu, protože k nám stojí pošta 20 euro. Ale neumím moc německy, tak jsem volila stránky, které jsou i v angličtině.

kattyd
30. lis 2015

Nám nystatin gel normálně predepsala naše dětská doktorka a v lékárně nám to namichali. Dělala to ale jen lékárna v dětské nemocnici, ne obyčejný lékárny ve městě. Takže bych se zkusila zeptat tvé doktorky.

kattyd
30. lis 2015
creatif
5. pro 2015

Ahoj, jak pise kattyd. Nam to predepsala dr.a taky to namichali v lekarne u polikliniky. Mazala jsem zatim 4x a uz je fuc! Pretim ksem 4 dny mazala neocid gelem a jen se to tozsirilo po cely pusine takze tdo mel fakt desny. Ten mundgel jsem objednala pres nejakou pani..ale jeste jsem to nepouzíla kdyz zabralo to z lekarny

creatif
5. pro 2015

Hana @charming.cz...pani to poslala tak ze jsem to mela do druheho dne doma..domluva super. Budu ho mit do zasoby. Myslim ze mpucnivku nemame naposledy

jhoki
5. pro 2015

@karlajasmine Přesně, jak píše kattyd. Dostala jsem recept od pediatričky a v lékárně mi namíchali tinkturu. Nedělá to ovšem každá lékárna, jen pokud mají nystatin v prášku. Musela jsem jich pár obejít. To jediné na moučnivku pomohlo. Myslím, že to je nystatin s glycerinem.

karlajasmine
autor
5. pro 2015

Diky holky už jsem poprosila dr a mam to namíchaný a už vidím po jednom dni zlepšení 🙂

creatif
16. pro 2015

Ahoj holky, chci se zeptat...nevraci se vam ta moucnivka? Ac jsem mazala namichanym nystatinem tak po par dnech se vzdy vrati...asi zkusim ten nemecky zazrak. Co vam nejvic pomohlo? A to jsem si rikala jak ten gel od mudry hezky zabira..jo.zabita...ale vraci se to:(

karlajasmine
autor
17. pro 2015

@creatif já nystatin (fungicidin) používala už v minulosti a vždycky jsem musela po vymizení příznaků ještě 14dni mazat, aby to vyhubilo opravdu všechno, tak možná vysazujes moc brzy? A pak změna životosprávy -jež hodně probiotickych jogurtu a omezit úplně sladky

creatif
18. pro 2015

@karlajasmine kdyz na to ten gel z lekatny zdaleka nemohl stacit...to mohlo byt tak na 10dni max. Ja ho mazala tak jak psali..tzn.jeste 2dny po tom co vymizi z pusy a to mi pak zbyla troska uz.. Tak je to malo:( s tim sladkym to bude pred vanoci tezky:P

kacenka1111
18. pro 2015

U moji holky to moc nezabiralo, zabral az jedine Mycomax, pul a pul tablety, treti den nic. Fakt super, moucnivka se postupne dostava az do briska a zadnice, takze tahle tbl to projede cely.

creatif
18. pro 2015

@kacenka1111 ahoj,ten je na predpis ze. Zkousim ted ten nemecky zazrak, tak uvidime. Zadecek ma pidle me ok, ale nekde ta mrcha byt musi no:/ bradavky mam ok...no uvidim