• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Odstříkané mateřské mléko v mrazáku. V čem uchováváte?

7. listopadu 2011 
Prosím vás, v čem uchováváte v mrazáku odstříkané mateřské mléko? V nějaké speciální nádobce?
7. lis 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Avent Via poharky nebo sklenicky od Jihoceskeho jogurtu se sroubovacim vickem.
7. lis 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem uchovávala ve speciálních sáčcích na mateřské mléko. Jsou fajn, nezaberou tolik místa.
7. lis 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já v obyč. vyvařených skleničkách od jogurtů, zavařenin a tak :slight_smile: tak to dělali i v nemocnici a řekli mi, ať to tak dělám...nic speciálního jsem nemusela kupovat
7. lis 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám speciální lahvičky z chicca a nebo sáčky od medely,ale můžeš uchovávat v čemkoli,cos vyvařila:wink:
7. lis 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve sklenickach od vyzivy :wink:
7. lis 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem spešl sáčky na MM z Tesca, cena byla příznivá a hlavně to zabralo v mrazáku minimum míst. S místem bojuju stále. A pokud došel tento spešl obal, tak jsem použila sáček na led.
7. lis 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja jsem teda nikdy mleko nemrazila, ale ty Avent kelimky bych urcite doporucila, hodi se pak skvele na prikrmy :slight_smile: Nebo do nich davam keksy kdyz jdem ven a tak :slight_smile: Taky dobre jako obal na dudlik, kdyz nemuzu najit ten spravny... Takze se podle me urcite vyplatej :slight_smile:
7. lis 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já mrazila v Avent kelímkách. Teď do nich dávám holkám např. jogurt nebo svačinky, když jedou k babičce na hlídání :wink:
7. lis 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Avent kelímky a používám je dál na všechno možné, jsou super. :slight_smile:
7. lis 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používala a používám doteď taky Avent kelímky:slight_smile:
7. lis 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek