Samoodstavení. Jak vypadá?

ssandrova
20. lis 2020

Ahoj, poprosila bych o radu-jak vypadá samoodstav? Mám miminko 8m a kojení začíná být peklo. V klidu se nakoji jen v noci (někdy spí celou noc, někdy se budí 1x kolem 4h ranní). Přes den už jedeme prikrmy od 5mesice. Takže snídaně kojim, svacina presnidavka, oběd masozeleninovy prikrm+kojení, svacina presnidavka, před koupanim kaše na dobrou noc a po koupání kojení. A buď se teda v noci vzbudí nebo ne, ale spis ano 1x.
Ale přes den musím u kojení ukazovat hracky, mluvit, zabavovat, aby si vuuuubec to prso vzala. Jak se po chvíli spustí mléko, mám vyhráno a už vim, ze se nakoji, ale ta show před tím mě už celkem vyčerpává. Premyslim, zda to nemůže být samoodstav. Jinak kojit bych chtěla dal, ale nevím jestli ve finále to víc neprotovim miminku.

ssandrova
autor
22. lis 2020

@puhelin já teda už tady asi nechci ani diskutovat, ptz zatím díky dotazu na samoodstav jsem se dozvěděla, ze odmítám své dite, jsem odpůrce kojení a moje dite je frustrovane hladem.
Jenom bych chtěla ještě jednou podotknout, ze ji musím ke kojení přemlouvat i po noci, kterou celou prospala 🤷🏻‍♀️. To asi nebude plným žaludkem. A znovu- nervu ji prikrmy, ale podávám je s rozumem, protože jsem si vědoma, ze stále potřebuje MM nebo UM (v našem případě MM). Takže opravdu selský rozum velí ji dat tolik, aby spolu s kojením byla napapkaná a spokojena.
A to je i důvod proč jsem se na samoodstav ptala, protože přestože ji necpu prikrmy tak se ji nechce pít MM a to ani z lahve ani lzickou. Takže prsem to nebude. A celková moje obava byla : jak dlouho se NECHÁ přemlouvat. Jestli to neznamená, ze za par týdnu si to prso proste nevezme 🤔🤷🏻‍♀️.

jakreb
22. lis 2020

@ssandrova Hlavne sa drž toho co pises. Ak je dieta spokojné.😉 U nas prso skoncilo uplne cca ukončením 10.mesiaca. Este som mala zasoby cca do roka.
No proste sme skoncili ako "krkavcie matky".😀😉 A okrem toho sme dokonca agresívne a nevyrovnane.

ssandrova
autor
22. lis 2020

@puhelin co se týká jídla do tlapky, dala jsem ji banán, který kusanec ukousla dásněmi a vdechla a bylo veselo. Tím pro mě tato metoda skončila 🤷🏻‍♀️.

jakreb
22. lis 2020

@ssandrova U nas BLW metoda ziadne urazy ale nemala som nervy na ten bordel okolo. Nie som typ, ze som cela šťastna ked je dieta, stolicka, podlaha, steny a vsetko okolo od jedla.....
To o com pises zazila kamoska, dcerka sa jej skoro zadusila....

puhelin
Autor odpověď smazal
Zobraz