• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tablety na ochucení mateřského mléka. Co myslíte?

17. září 2008 
Hold mame storoci eciek a dochucovania vsetkeho.Tak hadam chudaci kojenci nebudu o nieco ukrateni :grinning:
17. zář 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, taky jste se tomu zasmály? Já strašně. Hned potom, co jsem si nastrkala oči zpátky do důlků, jak jsme je vyvalila, haha. Někdo už fakt neví, jak by přišel k penězům a jakou debilinu by vymyslel. Jako kdyby to miminko znalo něco jiného, aby mohlo provnat, co mu chutná víc. Ale uznejte, že pro zasmání to není špatné :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
už len čakám,kedy vymyslia príchuť gulášu alebo sviečkovej s knedľou :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo teda... někdy člověku zůstává rozum stát, co někteří vyplodí...
17. zář 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ale hovadina :grinning: hele, vzpomenete si některá, jestli vám nechutnalo MM čistě přírodní chuti? :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. zář 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si myslim,ze prichute mieka robi sama kojacia matka, ked si da nieco s cesnakom,tak je prichut cesnakova atd :wink: :grinning:
17. zář 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schnek..no jasně, mě přírodní nechutnalo. Máma si musela do půlky pusy sypat skořici a do druhé půlky vanilkový cukr a při kojení každou chvíli střídat prso podle toho jaký byl zrovna můj apetit.. :grinning:
hehe to jsou voloviny
17. zář 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek