Colostrum, máte s ním zkušenost u dětí?

lamaze
25. črc 2012

ahoj maminky,máte zkušenosti s colostrem u děti?potrebovala bych poradit kvalitni výrobek pro 3,5lete dítě k prevenci nemoci a dlouhodobému podávání....moc díky...

hanyska_c
26. únor 2018

@barinkas - dost záleží na tom, zda Colostrum užíváte správně; nesprávným užíváním se totiž ničí účinné látky a pak těžko může Colostrum fungovat; mě zatím funguje bezproblémů a u všech komu jsem doporučila také; kdyby jste chtěla můžete mě kontaktovat, ráda Vám pomohu vyřešit základní otázku správného používání příp. poradím co dělat jinak; hezký den - hlavně zdraví!

petulinka_2012
26. únor 2018

Já ho teď užívám spolu s cistus sprej do krku a zatím dobrý. Je to o dost lepší takže já jsem spokojená. A syn (chodí do školky) to užívá jakmile ho slyším pokašlávat tak hned colostrum nasadíme 🙂

petulinka_2012
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anaviivana
18. bře 2018

@billi kravského by mělo být složením více podobne lidskému, než kozi

tinka2104
Autor odpověď smazal
Zobraz
tinka2104
23. bře 2018

@marinkama
Ano je možná.

terkalt
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terkalt
30. kvě 2018

Colostrum od LR též znám a pravidelně kupuji.. Cenově je tedy trochu na výši, ale k poměru cena/kvalita nemá konkurenci. Založila jsem si u LR zákaznickou kartu, nakupuji s 35% slevou (což už není tak hrozné 😉), ke všemu každé 3 měsíce je na Colostrum akce.. Prodávají ho po 3ks a jedno pak, vychází na nějakých 550,- 😊

petulinka_2012
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabrielalr
3. zář 2020

Kdo chcete, napište mi sem nebo na e-mail: GabrielaLR @seznam.cz vám vyřídím slevou kartičku a můžete tak objednávat přímo od výrobce za mnohem lepší ceny než v eshopu a bez podmínek. Navíc budete mít možnost využívat online konzultace se špičkovými doktory, kteří poradí s jakýkoliv problémem. ❤️

doubrafka
23. dub 2023

Ahoj Holky,
ráda bych oživila dizkuzi.
Na instagramu jsem narazila na českou značku a výrobce Colvia, který vyrabí právě produkty s colostrem. Doporučuju si něco o tom přečíst na jejich blogu https://www.colvia.cz/doplnky-stravy-2/. Colostrum je obecně známé pro své pozitvní vlastnosti a dopady na zdraví a imunitu člověka, jen o tom mnoho lidí neví. Já na colostrum narazila samozřejmě v souvislosti s těhotenstvím a porodem, kojením a začala postupně hledat i možnosti využití colostra pro dospělé ve formě doplňků stravy a kosmetiky. Zkusila jsem postupně více výrobců, ale Colvia mi seděla nejvíce, co se týče převážně produktů pro děti, rýžové kaše, kojenecká mléka a vyzkoušela také jejich vitamíny a kosmetiku. Za sebe určitě můžu doporučit ty rýžové kaše, natural i jablečná, je pravda, že jdou cítit po kravském mléku, ale malý to nijak nevadilo a má to benefit pro zdraví a dobře se tráví, a také pleťový krém s colostrem, který mi hodně pomohl na problematickou pleť, kdy jsem dost trepěla na akné, po měsíci používání lepší pleť a po třech měsících vymizení akné.
Máte někdo podobné zkušenosti?