Co s miminkem když fouká do kočárku nebo je zima?

kadlecova.misa
14. říj 2009

ahoj maminky..jak řešíte když vítr fouká do korby kočárku? Já mám tříkolku, ta se špatně vozí pozpátku a nemá ani přehazovací rukojeť. A mažete obličej miminkám ,když je zima a mrzne a čím? děkuji. Krásný den všem 😅 😎

strunka
14. říj 2009

nie je zac 🙂 my pouzivame stale len tu kozmetiku, aj sampon aj letny krem na opalovanie...

miskachrumka
14. říj 2009

ja natieram avirilom a tiez otacam kocik proti vetru ale teiz by som dala igelit! 😉

aponchie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aponchie
14. říj 2009

jeudi tak potom jsou to naprd kocarky kdyz tam decko nevejde v pul roce ne?ja nevim radsi bych vzala vetsi kocar i za cenu,ze nebudu trendy,ale to uz je ted jedno kazdeho vec a kazdeho vec jak si zaridi aby mu nefoukalo na decko 🙂

vendulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aponchie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aponchie
14. říj 2009

bubchen na plet v cestovnim baleni sem koupila a je celkem fajn ..jen nemazu pravidelne teda 😝

zuza.m
14. říj 2009

no väčšinou tu mate male mimča a ako to riešite ked vam už sedia ???
mne sa tiež neda prehodit ručka a taha sa to velmi zle.tak som ssnim radčej ani von neišla pre istotu u nas fuka velmi silny vetrisko tak že by mu velmi fukalo do tvaričky.tiež som rozmyšlla že mu dam tu plaštenku 😒 ale potom ma napadlo či nebudem vyzera ako blbec ked neprši ani nesneži. 😖

schwarzovka
14. říj 2009

zuza...je jedno jestli budeš nebo nebudeš vypadat jako blbec, jde přece o to ho ochránit, ne? A věř, že moc kočárků v tomhle počasí nepotkáš a ti, co vyjedou budou mít pláštěnku taky... 😉

zuza.m
14. říj 2009

schwarzovka no ja ich nestretnem ani tak 😅

zuzikmeduzik
14. říj 2009

tiež som chcela dať pláštenku, ale veď pod tým igelitom nebude mať čerstvý vzduch. tak som s malým aspoň nachvíľu vybehla v klokanke a chránila ho vlastným telom 🙂

zedra1
14. říj 2009

já dneska s pláštěnkou jezdila,foukalo to strašně,chvilkama padal i sníh,vůbec neřešim jestli se lidi diví,když neprší a jezdim s pláštěnkou,hlavně že je mazlíkovi teploučko. 😀

petja
14. říj 2009

Weleda pro děti na pusinku,dobře oblečené dítě a kukla z
http://www.vlneneoblecky.cz/store/goodsdetail.a...
a neohrozí vás nic 😉 😉 😉

petja
14. říj 2009

Jo a AVIRIL je ropa 😝

schwarzovka
14. říj 2009

no a nebo jak pise petja...to musime taky poridit, akorát nevím, jestli si to ten náš nechá navlíknout 😀 😀

petja
14. říj 2009

A hlavně,pokud máš kuklu z merino vlny,nepotřebuješ celou zimu žádnou jinou čepici!Včetně toho,že to řeší i funkci nákrčníku. 2 zimy jsme měli jednu velikost,páč vlna je neuvěřitelně pružná,a od včerejška už nosí Filí tuto
http://www.vlneneoblecky.cz/store/goodsdetail.a...
a moc mu sluší.Navíc nyní je dvojvrstvá,takže úžasně mekoučká 😵

marecek4
15. říj 2009

petjo,ta kukla je dost dobrá,asi ji taky pořídíme,marečka zatím nemažu,ale asi zkusím to z DM a s kočárem nemáme problém,máme terénní tako,sice z tašky pro mimi vyrostl rychle,ale jako hluboký ho užijeme možná i příští zimu,právě proto že má polohovací záda-taky jsem dlouho rozmýšlela jakej kočár koupit,ale dnešní mini korbičky mě odvahu nedodaly,a na dvůr máme něco jak byly trojky liberty,tak taky ok,jen na cestování máme takovou buginu kde naklapnu autosedačku,tak jsme teď vyfučení,když jsem došla do obchodu a chtěla pláštěnku na tu sedačku tak na mě prodavačka koukala jako bych spadla z višně,musím se rozhlídnout na kterých stránkách jsem ji viděla

aponchie
15. říj 2009

jj starej dobrej takac..mela sem ho v zime a super nemenila bych,ale inglesina je este lepsi..plastenka propusti nejaky vzduch preci to neni hermeticke...

ta kukla je fajn ja koupim male v CA podsitou bavlnou maji krasne.proc je aviril ropa?to ani nevim ty brdo 😝

sklenicka24
15. říj 2009

Ahojky

tak tenhle problém jsem řešila dnes ráno, i když jsem nasadila pláštěnku, tak mu tam stejně foukalo. Tak jsem musela zvednout fusak víc, ale to zase neviděl ven a řval a řval.

JJ, Nivea je super, ale dostala jsem Hipp, tak zkusím ten.

miskachrumka
15. říj 2009

preco nieje AVIRIL dobry? 😕 ☹

petja
15. říj 2009

aviril se prostě dělá z ropy,je tam spousta minerálů a jiných sraček.
Jinak Apon určo doporučuji jít právě do tej vlny,páč to nemusíš sundavat jak bude někde najednou vedro,obchodáky a tak,no a je bezešvá,tak když usne,žádné otlaky,což malýmu u běžných čepic vadí hodně 😒

blandik
15. říj 2009

Já jsem u malého mimča používala plenku přes korbu. A u nás v pláštěnce otvor není - máme Chicco.

libka1
15. říj 2009

ani mi nemame otvor v plastenke - inglesina, plastenku pouzivam ale len ked prsi, ta trocha vetra malej hadam neuskodi, vo vichrici von nechodime 😉 inac dik za ten typ na tu kuklu, vyzera to super 😉
petja skade mas tu info ze aviril sa robi z ropy? mna tym mama mazala ako sardinku v oleji ked som bola decko, toto jej vykricim 😀

petja
15. říj 2009

též mám chicco golfky a v pláštěnce otvor není

miskachrumka
15. říj 2009

ja som to este preboha ani nepocula ze je to z ropy ?to mas zkade? 😕 😕
ja tym maleho natieram vkuse!
musim sa na toto popytat!
alebo nemas otom link! 😒

bereninka
15. říj 2009

Holky, já to zrovna řeším a trápí mne to.

M8m sporťák chicco, byla to trojkombinace. Je čtyřkolový. Je po směru jízdy. jenže vzadu je jen takový jako by hadr, který má po stranách, u hlavy, otvory, kterými hodně fouká a i dovnitř při větru trochu sněží. Nevím, co s tím? Kočár byl dost drahý, tak nechápu, proč je to tak blbě udělané, není to na zimu, ale na léto!

Zezhora má docela dlouhou stříšku, to je dobrý, ale po těch stranách jsou prostě díry.

bereninka
15. říj 2009

blandik, ty máš taky chicco, taky máš po stranách ty průduchy?

petja
15. říj 2009

tak pokud nemá žádné kožní projevy,tak natírej dál.Samože to není zprůzračněná ropa,ale je tam ropná složka,nějaké minerální látky určo taky,parfémy.No ale,kde to dnes nemáš,že? ☹ To chce pak jít do hloubky a zjošťovat si věci,co je co,složení a tak.No proč najednou všichni upouštějí od parabenů apod.,že?!

petja
15. říj 2009

já mám na chicco taky takový jako průduchy,ale nijak to neřeším,přijde mi to jako přirozený,ne? Tak jako já jsem na vzduchu,na větru,v chumelenici,tak i dítě tomu musí postupně být schopno čelit.Dítě může a mělo by mít oproti mě výhodu,že bude skvělě oblečený,případně izolovaný!!!

kadlecova.misa
autor
15. říj 2009

petjo: no mě se zdá, že ty dnešní větry a vichry jsou nějak moc silný ,abych je nechala "vát" přímo na mimčo.ale je to jen můj názor. 😀