Dárek ke 3. narozeninám

stef9328
23. črc 2019

ahoj, potřebuju holky poradit. Dcera bude mít 3 roky, doma má vše na co si vzpomenu od kočárku, po obchod, po kuchyňku, panenek..... Je strašně chytra, ale vše ji bavi chvilku. Prosím poraďte mi co koupit takovému dítěti. Máme rádi značku Djeco, máme už plno puzzlu, skládaček, her od této značky i jiné samozřejmě. S čím si vaše děti vyhraji? Ještě jsem se dívala na králík KUK, ale zase nevím zda by ji to bavilo. Podotknu - nejsem zastáncem plastu a malých "kravinek, (nesmyslu)"
PS: Chtěli jsme koupit kolo, ale jelikož máme miminko, tak si nedovedu představit, že budu tlačit kočár a u toho budu hlídat malou a nervovat se, že se diva všude kolem jen NE před sebou, a po chvilce ji to přestane bavit a já budu tlačit kočár, budu nosit kolo a hlídat ji. Kolo dostane možná až k Vánocům.
Děkuji vše za nazory

pavla555
24. črc 2019

knížky dědečku vyprávěj, nebo nějaký cd s písničkama...

biton
24. črc 2019

@zelenaesmolda jo...od celé rodiny...je nás hodně včetně prababiček

stef9328
autor
24. črc 2019

@mkrupetra
@katka0093 Dekuji moc za tip, uz jsem tu tabulku objednala pres 4kids.cz ..maji ji tam ve sleve (tu velkou) za 699kc

stef9328
autor
24. črc 2019

@suzyz Dekuji moc, uz jsem tu zakladni sadu objednala.

stef9328
autor
24. črc 2019

Dekuji moc vsem za napady a komentare. Nakonec jsem objednala tu magnetickou tabulku, magformers a jeste mozaiku.(prikladam foto), jo a ješte encyklopedii pro nejmenši + celou radu knižek " Hadej, jak moc tě mam rad". Uvidim, zda jeste neco doobednam,nebo zustaneme u tohle. Dcera urcite bude mit radost z tech darku. Dekuji jeste jednou,pomohli jste mi