Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dát dítě ve 2 letech do jeslí, je to pro něj přínos?

jangela
24. dub 2016

Holky,myslite si,ze dat dite ve dvou letech do jesli,je pro neho prinos?Doma se nudi,nejde ho zabavit...tak se ptam...

budilinka
25. dub 2016

@patrusa Ano, napsala jste to hezky, slušně, mile a ohleduplně. A to se mi líbí, i když se třeba názorově odlišujeme. Všechny děti ať jsou zdravé a šťastné. 🙂

tulikiss
25. dub 2016

@budilinka ja jsem tolerantni k nazor ze nekdo proste nema potrebu dat dite do skolky ve dvou letech, nejsem ale tolerantni ke zbytecnemu napadani a zbytecnym skrytym urazkam te druhe strany. a to ze nejaky psycholog napise ze podle nej dite je takove a takove tak to je jako nejak rozhodujici. sorry ale moje deti ve dvou letech nectou knizky od psychologu tak nevi jak se podle nich maji chovat a co maji chtit a co nemaji chtit. moje dcera uz nekolik mesicu prosila, aby mohla do skolky jako chodi jeji braska a ja hrozna matka jsem ji jeji prani i pres to ze podle psychologu na to rozhodne neni zrala a nemuze to zvladnout, splnila. a protoze necte knizky od psychologu tak je tam stastna nikdy nebyl jediny naznak ze by tam nechtela nebo ze bych ji tam snad chybela, proste miluje deti a i kdyz jsem docela mala tak jako dvoulete dite fakt nevypadam..
jo a tu citovanou vetu jste vytrhla z kontextu pisu ze nekdo dokaze vymyslet milion novych her a tak zabavit dite a nekdo na to proste neni. A proc si dite nekdo porizuje i kdyz mu nehodla venovat 100% sveho casu, no asi proto ze po diteti touzi a miluje ho. Nekdo je proste po narozeni ditete matka na 100% casu a nekdo proste je matka ale soucasne take partnerka, zena a samostatne fungujici bytost. To ze si nekdo poridi dite prece neznamena ze musi vseho nechat, ano ze zacatku prvnich par mesicu to tak je, ale jak zacne byt dite trochu samostatne nevidim problem v tom ze krome deti mam praci, skolu, manzela a jednou za cas i sve konicky. Rozhodne proto nejsem spatna matka, a rozhodne nevidi jediny duvod proto se pred nekym obhajovat.

kazde dite je jine a proto podle toho co mame doma nejde soudit ostatni deti, to ze jedno je nejradsi s mamou neznamena ze jine dite neni jine a nema potrebu byt s vrstevniky a mamu sice k zivotu potrebuje ale uz ne 100% sveho casu.

budilinka
25. dub 2016

@tulikiss A proč se tedy obhajujete, že nejste špatná matka? 😀 A ty knížky jsou určeny pro dospělé, nikoli pro děti 😀 Já se k tomu, co jste napsala, už opravdu nebudu vyjadřovat......

tulikiss
25. dub 2016

@budilinka ja se ale neobhajuju, jen vam pisu i jiny pohled na vec. obhajoba vypada opravdu jinak... a jen tak mimochodem asi nevite co je ironie a nadsazka..